Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Çukur 47. yeni bölüm fragmanı geldi! Vartolu ortalığı karıştıracak! (Çukur yeni bölüm fragmanı izle)
Çukur 47. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Çukur 46. son bölümde, Çukur'un çocuklarının Karakuzular tarafından toplanması Yamaç ve Cumali'yi çılgına çevirirken, çocuklardan birinin babasının sarf ettiği “Çukur’u alamayacaksanız girmeyin!” sözleri dikkat çekiyor. Vartolu'nun Çeto için çalıştığını Celasun öğreniyor ve onunla yüzleşiyor. Yamaç Sena'nın komşusu olarak kendini tanıtan Fikret'ten şüphelenmeye başlıyor. İdris Koçovalı'nın Yamaç ve Cumali'ye Çukur'un dövmesi üzerinden aile ile ilgili sözleri damga vuruyor. İşte Çukur yeni bölüm fragmanı...
Sozcu.com.tr
Magazin 13 Aralık 2018 - 13:21

ÇUKUR 47. YENİ BÖLÜM ÖN İZLEMESİ

Çukur 46. son bölümü ile ekrana geldi. Dizi yayınlanır yayınlanmaz yeni bölümden ilk sahne de geldi. Çukur dizisi 2. yeni sezonunun 13. bölümünde; Yamaç ve annesi Sultan'ın kavuşması duygusal anların yaşanmasına neden olurken, Çeto’nun Çukur’un çocuklarını almasından sonra Koçovalılar harekete geçiyor. Sultan Ana yeniden eski günlere dönüyor ve Sena, Ayşe, Akşın ve Karaca'ya göz kulak oluyor. Mahsun’un Sena’ya yakın olabilmek için oynadığı oyunlara yenileri ekleniyor. Peki Çukur’un 46. son bölümünde başka neler yaşandı?

ÇUKUR SON BÖLÜMDE NELER OLDU? 46. BÖLÜM ÖZETİ

Cumali’nin Çeto’nun laboratuvarına düzenlediği baskının ardından açığa çıkacağını anlayan Vartolu arka kapıdan kaçarken Celasun ile karşı karşıya kalır. Celasun’a orada ne işi olduğunu sorunca Celasun Cumali ile geldiğini söyler. Vartolu kendisinin orada olduğunu nereden bildiğini sorunca” konuşacağız sonra” der.

ÇUKUR SON BÖLÜM İZLE

ÇETO’DAN ÇOCUKLARA HEDİYE

Bu arada Metin’in evine Çukur’dan kaçırılan çocuklardan ikisinin babası Zülfü gelir. Metin’e çocuklarını kurtarmalarını eğer o kurtaramıyorsa Koçovalı abilerinin kurtarmasını söyler. Çeto, kaçırılan çocuklara sabah kahvaltı masası hazırlamıştır. Çocuklar masanın üzerindekileri görünce “bunlar bizim mi” der. Çeto hepsinin onların olduğunu söyler. Çocuklar paketleri açtığında hepsinin içinde oyuncaklar vardır.

cukur-yeni

VARTOLU NEDEN ÇETO İLE İŞ YAPTIĞINI ANLATIYOR

Ersoy, Yamaç’a Çeto ve Karakuzular ile nasıl tanıştığını anlatır. Yamaç, Ersoy’dan Çeto ve Mahsun’u ister. Cumali ve Celasun kaldıkları yere gelir. Cumali Celasun’a geçmişte yaşanan bir olay ile ilgili bir anısını anlatırken Kemal çıkagelir. Vartolu ve Celasun Cumali Kemal’in yanına gittikten sonra konuşmaya başlarlar. Celasun onu nasıl bulduğunu anlatır. Vartolu da neden Çeto ile beraber iş yaptığını anlatır. Celasun’a bir oğlu olduğunu söyler.

YAMAÇ FİKRET’İ MERAK EDİYOR

Cumali Zülfü ile yüzleşir. Cumali’ye “Çukur'u alamayacaksanız girmeyin!” der. Cumali hepsini kurtaracaklarını söyler. Yamaç Sena’yı arar. Sena evdeki bazı tamir işleri için Fikret’ten yardım aldıklarını söyleyince Yamaç Fikret’in çaktırmadan bir fotoğrafını çekip telefonla göndermesini ister. Sena bunu kabul etmez. Fikret, Mahsun’un ta kendisidir. Mahsun, Sena’nın telefonla konuştuklarını duymuştur. Sena’nın yanına gelir. Sena ile konuşurlar. Bu sırada içerde Akşın’ı gören Mahsun onun kim olduğunu sorar.

YAMAÇ ÇOCUKLARIN KAÇIRILDIĞINI ÖĞRENİYOR

Yamaç eve gelir. Cumali onu kapıda karşılar. Yamaç’a Çukur’un çocuklarını aldıklarını söyler. Yamaç Ersoy’u arayarak çocukların alındığından haberi olup olmadığını sorar. Ersoy, “Bende 138 IQ var. Haberim olsa haber vermez miydim” deyince Yamaç önce çocukları kurtaracaklarını ondan önce başka bir plan olmayacağını söyler.

cukur

YAMAÇ’IN ÇOCUKLARI KURTARMA PLANI

Yamaç evde Cumali, Vartolu ve diğerlerine çocukları kurtarmak için neler yapacaklarını anlatır. Plan Karakuzuları ve çocukların bulunduğu evi uzaktan izlemektir. Kaçırılan çocukların ailelerinin evin girişinde Karakuzular tarafından zorla uzaklaştırlması Yamaç’ın içini acıtmıştır. Kemal ve Metin’in çocukların videolarını Yamaç ve Cumali’ye göstermesi üzerine sabırlar taşmıştır. Harekete geçme zamanı gelmiştir.

YAMAÇ’A BÜYÜK ŞOK!

Çocukları otobüsle götürdükleri sırada Yamaç ve Cumali Karakuzulara saldırır. Otobüsteki çocukları kurtarmak için içeri girdiklerinde çocuklar onlarla gelmeyeceklerini söyler. Cumali ve Yamaç şok olmuştur. Yamaç çocukların bu tavrının başka bir nedenden olduğunu anlamıştır. Çocukları otobüste bırakıp giderler.

Son güncelleme: 10:22 - 14.12.2018