Çukur 7. bölüm için 2 yeni fragman geldi! Kral yuvaya geri döndü! Çukur 6. bölüm

Show Tv'nin en sevilen dizilerinden Çukur'un 7. bölüm fragmanı geldi! Fragmana İdris Koçovalı ve Varto arasındaki gerginlik ve İdris'in müstakbel gelini Sena ile olan diyaloğu damga vuruyor. Mahallelinin Kral yuvaya geri döndü! sözleri ise dikkat çekiyor. İşte yeni fragman ve sansürsüz 6. bölüm özeti...

Çukur 7. bölüm için 2 yeni fragman geldi! Kral yuvaya geri döndü! Çukur 6. bölüm

İdris Koçovalı Çukur’a dönüyor. Tüm çukur halkı İdris’i büyük bir heyecan ve sevinçle karşışıyor ve bağrına basıyor. Müstakbel gelini ile semt pazarında kısa bir sohbete giren İdris Koçovalı’nın keyfini kendisi ile aynı anda pazara gelen Vartolu ile kaçıyor. Fragman Vartolu’nun İdris Koçovalı’ya yaklaştığı ve korumalarının araya girdiği şok sahne ile sona eriyor.

ÇUKUR 7. BÖLÜM 2 FRAGMAN DA GELDİ

 

 


6. SON BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

Çukur'un 6. Bölümünde tansiyon giderek yükselir. İsa'nın ölümünün ardından Yamaç'ın şüpheleri daha da artmıştır. Silah sevkiyatına yapılan baskın Yamaç'ın amca bildiği Emmi ve Paşa'yı baş şüpheliler haline getirir. Fokurdayan bir kazana dönüşen Çukur mahallesinde dengeler sonsuza kadar değişecektir. Kendini bir anda bambaşka bir dünyanın içinde bulan Sena, Yamaç'ın ilk defa hiç bilmediği yönüyle karşılaşır ve hayatının en büyük şaşkınlığını yaşar. Vartolu ile Selim arasındaki anlaşmanın seyri değişirken, kardeşlerinin aç olduğunu öğrenen Celasun, Koçovalılara ait bir silah deposunu soymaya karar verir. Bu hamlesi onu, Yamaç ile karşı karşıya getirecektir. Çukur'da sözü geçen biri olmak için harekete geçen Vartolu, aynı zamanda Yamaç'ı öfkelendirecek bir sürprizin de hazırlıklarına girişir.

cukur7-7

 7. YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

İdris Koçovalı'nın uzun zaman sonra Çukur'a indiği tanıtımda mahalleli İdris'i coşkuyla karşılıyor. Pazara gelen İdris'in Sena ile diyaloğu dikkat çekerken, Vartolu'nun görünmesi gerilimi arttırıyor. İdris Koçovalı'ya ulaşmak isterken Yamaç'ın tepkisiyle karşılaşan Vartolu'nun ne yapacağı heyecanla bekleniyor. Çukur’un 7. Bölüm fragmanı yayında!

cukur7-4

Çukur zirveyi bırakmadı!

Show TV'de ekrana gelen Ay Yapım imzalı Çukur'un dün akşam ekrana gelen bölümüne Celasun'un ihaneti damga vurdu. Bölümün finalinde Vartolu'nun çocukluk aşkı Saadet'i aradığı dakikalar izleyenleri şaşırttı. Heyecan dolu bölümüyle Çukur, reytinglerde de zirveye adını yazdırdı.

Yarattığı fırtınanın etkisi giderek büyüyen Çukur'un dün akşam yayınlanan bölümünde kardeşlerinin aç olduğunu öğrenen Celasun, Koçovalılara ait bir silah deposunu soydu. Bunu öğrenen ve öfke patlaması yaşayan Yamaç, Celasun'la karşı karşıya geldi. İkili arasındaki dövüş sahnesi nefesleri kesti.

Pazartesi akşamlarının vazgeçilmez dizisi Çukur, dün akşam yayınlanan heyecan dolu bölümüyle reyting sıralamasında zirvedeki yerini sürdürdü. ‘Çukur', ABC1 20+’da 9,67 izlenme oranı (rating), 20,26 izlenme payı (share) ile birinciliği göğüsledi. Çukur’un merakla beklenen altıncı bölümünün başlamasıyla birlikte izleyiciler #çukurailedir etiketi ile Twitter'da yorumlarını paylaştı. #çukurailedir Twitter’ın Türkiye gündeminde 5 saat 30 dakika TT listesinde kaldı.

Çukur 6. Bölüm 2. yeni fragman yayınlandı! Vartolu, Yamaç'ın kuyusunu kazıyor... İlginizi Çekebilir Çukur 6. Bölüm 2. yeni fragman yayınlandı! Vartolu, Yamaç'ın kuyusunu kazıyor...

 

İşte Çukur dizisi konusu ve oyuncuları! Mustafa Üstündağ'da Çukur'da... İlginizi Çekebilir İşte Çukur dizisi konusu ve oyuncuları! Mustafa Üstündağ'da Çukur'da...