Çukur 49.yeni bölüm ne zaman başlıyor? Show TV yayın akışında yeni bölüm neden yok?

Çukur dizisinin yeni bölümleri yılbaşı tatili nedeniyle yayınlanmıyor. Yeni bölümde "Yamaç'ı kim vurdu?" sorusunun cevabı belli olacak. Ayrıca Karakuzuların bu bölümde pes edip etmeyeceği de merak ediliyor. Çukur dizisinin yeni bölümünden fragman henüz yayınlanmadı. Peki Çukur 49.yeni bölüm ne zaman ekranlara gelecek? İşte merak edilenler...

Çukur 49.yeni bölüm ne zaman başlıyor? Show TV yayın akışında yeni bölüm neden yok?

Ekranların fenomeni haline gelen Çukur dizisi her Pazartesi Show TV ekranlarında yayınlanıyor. Show TV bu akşamki yayın akışında saat 21.45’te Çukur dizisinin tekrar bölümüne yer veriyor. Diziseverler heyecanla Çukur dizisinin yeni bölümünü bekliyor. Her bölümünde aksiyonu eksik etmeyen dizi ile ilgili kafalarda birçok soru işareti uyandı. Çukur 49.yeni bölüm ne zaman yayınlanacak? Çukur yeni bölümler neden yayınlanmıyor? İşte Çukur hakkında merak edilen detaylar…

ÇUKUR 49. YENİ BÖLÜM NE ZAMAN?

Çukur dizisinin yeni bölümünün 21 Ocak Pazartesi günü ekrana gelmesi bekleniyor.

SHOW TV YAYIN AKIŞI

show-tv

ÇUKUR SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Selim kızı Karaca’nın sözlerinden çok etkilenmiştir. Kararını vermiştir. Bunun için Cumali ve Yamaç’ın kaldıkları eve gider. Kapıyı çalmadan önce kapının önüne bir süt şişesi koyar. Cumali kapıyı açar ancak ortalarda kimseler yoktur. Yerdeki süt şişesinin farkına varırı ve o anda herseyini anlar. Selim karşısında durmaktadır. Birbirlerine sarılırlar. Ona “Hoşgeldin çocuk” der ve eve alır. Eve girdikleri anda Cumali, Selim’e saldırır.

Selim evden çıktıktan sonra Vartolu yanına gelir. Selim’e halini hatrını sorar. Cumali’nin onu bir gün affedeceğini çünkü onun öz kardeşini olduğunu söyleyerek moral vermeye çalışır ve ardından birbirlerine sarılırlar. Selim gittikten sonra Medet Vartolu’nun yanına gelir. Vartolu’ya içeriye girmemesini söyler. Bu sırada Çeto yeni gelen Karakuzulara Ersoy’un öldüğünü söyleyerek Koçovalıların onu öldürdüğünü anlatır.

cukur

Ancak durum çok farklıdır. Son olaydan sonra Ersoy’un hain olduğunu anlayınca Mahsun ile birlikte Çeto onu boş bir binada ayaklarından asarak işkence ederler. Mahsun tam silahını çıkarıp öldürecekken Ersoy, Karakuzular ile ilgili konuşacağı sırada Çeto onu öldürür. Ancak Mahsun’un kafasında Çeto ile ilgili soru işaretleri belirmiştir. Ersoy’un söylediklerinin doğru olup olmadığını kontrol etmek üzere morga gider. Ancak Çeto, Mahsun’un bunu yapacağından emin olduğu için tedbirini almıştır. Lal morgda bütün cesetlerin yerini değiştirmiştir.