Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Çukur neden yok? Çukur yeni bölüm ne zaman?
Çukur neden yok? Çukur yeni bölüm ne zaman?
Çukur dizisi geçtiğimiz hafta yeni yıl tatiline girdi. Son bölümde Cumali ile Selim kozlarını paylaşmıştı. Pazartesi akşamları yayınlanan dizinin yeni bölümünün ne zaman ekrana geleceği merak ediliyor. İşte Çukur yeni bölüm ile ilgili merak edilenler...
Magazin 7 Ocak 2019 - 14:53

Show TV’nin sevilen dizisi Çukur yeni yıl nedeniyle ara verdi. Çukur’u geri almak için ağabeyi Cumali ile el ele veren Yamaç, Karakuzular’a karşı büyük bir savaş veriyor. Peki pazartesi akşamlarının reyting birincisi Çukur dizisi yeni bölüm ne zaman?

ÇUKUR 49. YENİ BÖLÜM NE ZAMAN?

Geçtiğimiz hafta yayınlanmayan Çukur dizisi bugün de ekrana gelmeyecek. Yeni bölümün 21 Ocak Pazartesi günü ekrana gelmesi bekleniyor.

ÇUKUR SON BÖLÜMDE NELER OLDU? 48. BÖLÜM ÖZETİ…

Selim kızı Karaca’nın sözlerinden çok etkilenmiştir. Kararını vermiştir. Bunun için Cumali ve Yamaç’ın kaldıkları eve gider. Kapıyı çalmadan önce kapının önüne bir süt şişesi koyar. Cumali kapıyı açar ancak ortalarda kimseler yoktur. Yerdeki süt şişesinin farkına varırı ve o anda herseyini anlar. Selim karşısında durmaktadır. Birbirlerine sarılırlar. Ona “Hoşgeldin çocuk” der ve eve alır. Eve girdikleri anda Cumali, Selim’e saldırır.

cukur yeni bölüm

“BENİM KARDEŞİM NEREDE”

Bu sırada Yamaç onlar eve girmeden önce onları görmüştür. Alel acele eve girer. Selim’i Cumali’nin elinden zor alır. Vartolu ise eve girmeye cesaret edemez. Olaylar yatıştıktan sonra Cumali Kahraman ile ilgili anılarını anlatır. Selim’e dönerek “Benim kardeşim nerede” der. Bu sırada Yamaç söze girerek kendisi için kurşun yediğini söyler ve “Abisini koruyamadı ama kardeşini korudu” der. Cumali tekrar Selim’e dönerek neden geldiğini sorunca o da “belki bir yardımım dokunur” cevabını verir. Cumali yatışmaz ve onu evden kovar.

VARTOLU’DAN SELİM’E DESTEK

Selim evden çıktıktan sonra Vartolu yanına gelir. Selim’e halini hatrını sorar. Cumali’nin onu bir gün affedeceğini çünkü onun öz kardeşini olduğunu söyleyerek moral vermeye çalışır ve ardından birbirlerine sarılırlar. Selim gittikten sonra Medet Vartolu’nun yanına gelir. Vartolu’ya içeriye girmemesini söyler. Bu sırada Çeto yeni gelen Karakuzulara Ersoy’un öldüğünü söyleyerek Koçovalıların onu öldürdüğünü anlatır.

MAHSUN’UN İÇİNDE ŞÜPHE BULUTLARI DOLAŞIYOR

Ancak durum çok farklıdır. Son olaydan sonra Ersoy’un hain olduğunu anlayınca Mahsun ile birlikte Çeto onu boş bir binada ayaklarından asarak işkence ederler. Mahsun tam silahını çıkarıp öldürecekken Ersoy, Karakuzular ile ilgili konuşacağı sırada Çeto onu öldürür. Ancak Mahsun’un kafasında Çeto ile ilgili soru işaretleri belirmiştir. Ersoy’un söylediklerinin doğru olup olmadığını kontrol etmek üzere morga gider. Ancak Çeto, Mahsun’un bunu yapacağından emin olduğu için tedbirini almıştır. Lal morgda bütün cesetlerin yerini değiştirmiştir.

cukur-yeni-bolum

SENA MAHSUN’UN YARDIMINA KOŞUYOR

Veysel son baskından sonra Karakuzuların eline geçmiştir. Evde ona işkence ederler. Çeto, ona kim olduğunu neden malına çökmek istediğini sorar. Veysel konuşmaz. Çeto adamlarına onu öldürmeleri talimatını verir. Ardından Vartolu’yu arayan Çeto, onu özlediğini söyleyerek gelmesini ister. Vartolu geleceğini söyler. Mahsun ve Sena kapıda karşılaşır. Sena ona Fikret diyerek seslenir. Mahsun birden bire geçmişte yaşadığı bir anı hatırlayarak kriz geçirir. Sena ona yardım eder. Mahsun düzeldikten sonra Sena’ya geçmişte yaşadığı olayı anlatır.

Son güncelleme: 09:32 - 26.02.2019