Çukur yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Çukur 3. sezon 9. bölüm fragmanında Azer’den şaşırtan hamle…

Çukur 3. sezon 9. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Azer, Yamaç'a bir güzellik yaptığını söylüyor. Yamaç ise Azer'in kendisine gitar aldığını düşünüyor. Azer ceketini çıkarıyor, Yamaç ve Azer kozlarını paylaşıyor. Azer'in ufak bir harekette yıkılması, Yamaç'ı şaşırtıyor. İşte Çukur yeni bölüm fragmanı ve son bölüm izleme linki...

Çukur yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Çukur 3. sezon 9. bölüm fragmanında Azer’den şaşırtan hamle…

Çukur 3. sezon 9. bölüm fragmanı Show TV ekranlarında yayınlandı. Yeni bölüm fragmanı; Azer, annesini kurtaran Yamaç’ın yanına, Koçovalı’ların evine gidiyor. Ancak Sultan’ın elini öpmek için beklemediği bir tepki ile karşılaşıyor. Çukur dizisinin yeni bölüm fragmanı ve Çukur dizisi, 3 sezon 8. bölüm izleme linki haberimizde…

ÇUKUR YENİ BÖLÜM FRAGMANI

Çukur 3. sezon 9. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Azer, Koçovalı'ların evine giriyor!

ÇUKUR 3. SEZON 8. SON BÖLÜM İZLE

ÇUKUR SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Azer, Fadik'i kurtaranın Yamaç olduğunu öğreniyor. Selim, kızı Karaca'yı kurtarmak için Azer'in karşısına çıkıyor. Cumali, Murtaza'nın sadakatini sınarken, bu durum bazı güçlerin birleşmesine sebep oluyor.

Aliço'yu kurtarmayı kafasına koyan Yamaç yeniden harekete geçecek. Aliço ile Yavuz arasında yaşanan gergin dakikalar tansiyonu tırmandırıdı. Vartolu ve Medet, sonunda kavuşuyor.

Yamaç'ın Aliço'ya ulaşıp ulaşmayacağı büyük bir heyecanla beklenirken, Yamaç ile Nehir arasında yaşanacak sürpriz gelişme izleyenleri şaşırtacak.

Loading...