Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Demet Kutluay’dan Demet Akalın açıklaması
Demet Kutluay’dan Demet Akalın açıklaması
Demet Kutluay, annesi Naime Şener'le birlikte Arnavutköy Hudson'da görüntülendi.
Emre ÇEVİK
Magazin 15 Nisan 2016 - 07:12

Anne-kız yemek yiyen ikili, çıkışta gazetecilerin sorularını yanıtladı. Uzun süredir ekranlardan uzak kalan Demet Kutluay, yakında ekranlara döneceğini müjdeledi. TV görüşmelerinin olduğunu belirten Kutluay, “Yakın zamanda ekranlarda olacağım. Önümüzdeki günlerde netleşecek. Şimdilik fazla bilgi veremiyorum” açıklamasında bulundu.

Foto: Emre Çevik 
Demet Kutluay, 2001 yılından beri arasının bozuk olduğu Demet Akalın ile barışıp barışmayacağı yönde gelen bir soruya ilginç bir cevap verdi. İbrahim Kutluay nedeniyle Demet Akalın’la 15 yıldır küs olan Demet Kutluay, muhabirin “Demet Akalın ile barışmayı düşünür müsünüz?” sorusuna “Hangi Demet? Ben onu hiç tanımadım ki.”

şeklinde cevap vererek Akalın’ı kızdıracak açıklamalarda bulundu. Demet Akalın ile İbrahim Kutluay uzun süreli birlikteliğin ardından 2001 yılında yollarını ayırmıştı. Bu ayrılık sonrası Demet Kutluay’in İbrahim Kutluay ile aşk yaşaması, iki yakın dostun arasının bozulmasına neden olmuştu.