Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Demet Şener Kutluay, ‘Ortada zina var’
Demet Şener Kutluay, ‘Ortada zina var’
Eşi İbrahim Kutluay’la çekişmeli bir boşanma süreci yaşayan ve iki celse sonucu boşanamayan Demet Şener Kutluay, önceki gün Nişantaşı’nda düzenlenen Armani mağazasının açılışında açtı ağzını yumdu gözünü.
Mustafa KIZGINYÜREK
Magazin 12 Nisan 2017 - 07:34

Boşanma sürecinin stresiyle, gazetecilere keskin açıklamalar yapan Demet Şener Kutluay, “Ortada zina var, elimde doküman ve belgeler var' dedi. “Şu an zina davası ve icra davası görülüyor” diyen Şener şöyle devam etti; “İcra davası açıldı, öyle bir dava var, biz olmayan bir şeyi söylemeyiz, bir davada bitecek değil, mal paylaşımı davası açmadık, zinadan dolayı bir dava açtık, zinadan dolayı tazminat davası açtık, mal paylaşım davası açmadık. Belki de açmayacağız, o belli olmaz, delillerimizi de sunduk” dedi. Şener, Bebek Parkı’nda eski eşi İbrahim Kutluay'la karşılaşması sonrası çıkan haberlere de yorum yaptı. Şener, “Bu insan evimden çocuklarımızı alıp getiriyor, biz sadece Bebek Parkı’nda mı karşılaşacağı? Ortak çocuklarımız var, elbet ömür boyu karşılaşacağız, evimin kapısında görüyorum ben, çocukları alıp geri getiriyor” dedi.

SADECE ÇOCUKLARIMIN BABASIDIR

İbrahim Kutluay'a beslediği duygular sorulunca, “Sadece çocuklarımın babasıdır, bir kin beslemiyorum” dedi.

 

Son güncelleme: 11:33 - 12.04.2017