Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Yeni bölümde neler olacak? Diriliş Ertuğrul 110. bölüm fragmanında ferman krizi! Diriliş 109. son bölüm izle!
Yeni bölümde neler olacak? Diriliş Ertuğrul 110. bölüm fragmanında ferman krizi! Diriliş 109. son bölüm izle!
Diriliş Ertuğrul 109. son bölümünün hemen ardından dizinin takipçileri yeni bölümde neler yaşanacağını merak ederek 110. bölüm fragmanını araştırıyor. Her bölümünde heyecan ve entrikaların izleyicileri ekrana bağladığı Diriliş Ertuğrul'un yeni bölüm fragmanı merak ediliyor. Diriliş Ertuğrul, yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Fragmanda geçen fermanda neler yazdığı yeni bölüme damga vuracak.
Magazin 7 Mart 2018 - 23:31

Diriliş Ertuğrul yeni bölüm fragmanında Ertuğrul, Günalp’ten kaleyi terk etmesini istiyor. Diriliş Ertuğrul 109. son bölümde Ertuğrul, Sultan Alaeddin'in emriyle tutuklanarak huzuruna getirilmiş fakat sonra haklı olduğu anlaşılmıştı. Dizi severler Diriliş Ertuğrul yeni bölüm fragmanını haberimizde bulabilirsiniz. İşte Diriliş ile ilgili ayrıntılar…

DİRİLİŞ ERTUĞRUL YENİ BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

Ertuğrul'un sultana Emir Saadeddin'in bütün oyunlarını anlattığı esnada, Saadeddin'in adamı olan çaşnigir tarafından hazırlanan zehirli eti yiyen Sultan Alaeddin zehirlenmişti. Zehirlenme sırasında içeri giren Şehzade Gıyaseddin, şüphelendiği Ertuğrul'u sorgulamak için tutuklanmıştı.

Emir Saadeddin'in tuzağına düşen Ertuğrul ne yapacak? Sultanı öldürmek suçundan aklanabilecek mi? Gıyaseddin, Ertuğrul hakkında ne hüküm verecek?

 

Emir Saadeddin tarafından Karacahisar Kalesi'ne gönderilen Kaledar Günalp Bey'in kaledeki icraatı ne olacak? Artuk, Turgut ve Bamsı, Kaledar Günalp Bey'e karşı ne yapacak? Ertuğrul'un tutuklanması ve Günalp Bey'in gelişi, Kayıları nasıl etkileyecek?

Ahmet ve Alplar, Ertuğrul'un başına gelenlerden sonra ne yapacak? Obaya gelen Sungur Tekin, olanlar karşısında nasıl hareket edecek? Emir Saadeddin büyük hedefine ulaşabilecek mi? Üst üste gelen felaketlerden sonra Kayı Obası'nda durum ne olacak?

DİRİLİŞ ERTUĞRUL 110. BÖLÜM FRAGMANI

Diriliş Ertuğrul 110. bölüm fragmanı yayınlandı. Günalp Bey ile Ertuğrul’un arasında Sultan Alaaddin’den kalan son ferman konuşuldu. Yeni bölüm fragmanı ile fermanda ne yazdığı merak konusu oldu.

 

DİRİLİŞ ERTUĞRUL SON BÖLÜM İZLE

DİRİLİŞ ERTUĞRUL NEREDE ÇEKİLİYOR?

Diriliş Ertuğrul dizisinin bazı bölümlerinin İstanbul’da Beykoz ve Riva civarlarında çekiliyor. Diriliş Ertuğrul ilk sezonu için Riva ve Beykoz Kundura Fabrikası’na 2 plato kuruldu. Riva'daki plato, asıllarına uygun şekilde yapılan 600 metrekarelik Süleyman Şah otağı ve 35 adet çadırla birlikte toplam 40.000 m2 alanda kuruldu. Diriliş “Ertuğrul” set alanında ayrıca 12 adet değişik ebatlarda oba dükkanları, 1 adet kilimhane, otağ meydanı ve talimhane yer alıyor. Beykoz Kundura Fabrikası’nda 6000 m2'lik kapalı alana Halep, Halep Sarayı, arz odası, konuk odaları, koridorlar, zindanlar, Karatoygar mekanı, Selçuklu kasrı, Tapınakçılar salon ve odaları, tekke ve çadır içleri yapıldı. Yine Kundura Fabrikası'ndaki 5000 m2'lik açık alana Halep Çarşısı, kale içi, Süleyman Şah çadır içi, tapınakçıların zindanı, koridoru ve ibadethanesi inşa edildi.

dirilisic-1

3. SEZONDA TAŞINDI

Alınan karar ile dizinin 3. sezon çekimlerinin Nevşehir (Kapadokya)’de yapılması kararlaştırıldı. Yapımcılığını Tekden Film'in üstlendiği, senaryosunu Mehmet Bozdağ'ın yazdığı, başrollerini Engin Altan Düzyatan, Esra Bilgiç, Kaan Taşaner, Didem Balçın, ve Hülya Darcan'ın paylaştıkları televizyon dizisi Diriliş Ertuğrul'un 3. Sezon çekimleri Kapadokya'da yapılacağı sezon başlamadan açıklanmıştı.

Son güncelleme: 10:05 - 08.03.2018