Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Diriliş Ertuğrul’dan yeni fragman! Diriliş Ertuğrul son bölüm izle
Diriliş Ertuğrul’dan yeni fragman! Diriliş Ertuğrul son bölüm izle
Diriliş Ertuğrul'un merakla beklenen 121. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Ekranların en sıkı takip edilen dizilerinden biri olan Diriliş Ertuğrul'da Engin Altan Düzyatan, Ertuğrul Bey karakterini canlandırıyor. Dizi severler yeni bölümde neler yaşanacak merak ediyor. İşte yeni bölümden ipuçları içeren Diriliş Ertuğrul'un yeni bölüm fragmanı...
Magazin 2 Haziran 2018 - 19:32

Diriliş Ertuğrul’dan heyecan uyandıran yeni bir bölüm fragmanı geldi! Yeni bölümde neler yaşanacak? Diziler sezon finali yapmaya hazırlanırken son bölümlerde neler olacak merak ediyor. Diriliş Ertuğrul’un son bölümünde; Ertuğrul ve Noyan, vazife için birlikte yola çıkmak zorunda kalmışlardı. Bu yolculukta onlara tuzak kuran Romanos'un cezası, Ertuğrul tarafından kesilmişti. Vuruşmada yara alan Bamsı ise, bir müddet sonra iyileşmiş ve yola Ertuğrul Bey'le devam etmişti. Sugay Hatun kaçırılmış ancak bir müddet sonra Günalp onu kurtarmayı başarmıştı. Almıla da bu meselede yardımcı olmuş ve bu sayede güven kazanmıştı. Ertuğrul, Moğol Han'ı Ögeday'ın karşısına çıkmış ve Ögeday'ın ona tabi olma isteğini kabul etmişti. Bunu hiç beklemeyen Noyan, oldukça şaşırmıştı.

DİRİLİŞ ERTUĞRUL FRAGMAN

Ögeday Han, kendisine tabi olan Ertuğrul Bey'e nasıl bir teklif yapacak? Ertuğrul, Ögeday'a tabi olduktan sonra nasıl bir yol izleyecek? Tüm bunlar yaşanırken nasıl bir haber gelecek? Almıla'nın hain planları nereye varacak? Günalp, Moğol casuslarını açığa çıkarabilmek için ne yapacak? Ertuğrul'un Ögeday'a tabi olmayı kabul ettikten sonraki hamlesi ne olacak?


DİRİLİŞ ERTUĞRUL SON BÖLÜM

Son güncelleme: 21:56 - 02.06.2018