Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Diriliş Ertuğrul 127. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! (Diriliş Ertuğrul 126. Son bölüm izle)
Diriliş Ertuğrul 126. Son bölümü bu akşam ekrana geldi. Diriliş Ertuğrul son bölümde; Gündüz için işler daha da içinden çıkılmaz hale geliyor. Konya'da yargılanması isteniyor. Ertuğrul masum olduğuna emin olduğu oğlunun arkasında sonuna kadar duruyor. Ani kararları nedeniyle başını sürekli derde sokan Gündüz bu sefer yaptığı ile kardeşlerini de şaşırtıyor. Ve Ertuğrul sonunda Gündüz'ü buluyor. Diriliş Ertuğrul 127. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Heyecan yaratan 126. son bölümde başka neler yaşandı?
Sozcu.com.tr
Magazin 5 Aralık 2018 - 22:49

Diriliş Ertuğrul dizisi 126. Son bölümü ile TRT1'de ekrana geldi. Son bölümde, Dragos’un kışkırtmaları ve kurduğu tuzaklarla Gündüz’ü hedef alan İlbilge hata yapmaya devam ediyor. Ertuğrul adalet terazisi şaşmayacaksa oğlunu teslim edeceğini söylüyor. Ancak art arda yaşananlar Gündüz için durumu daha da kötüleştiriyor. Teslim olmazsa gıyabında karar verilir, infazı bile istenebilir. Ertuğrul’un Gündüz’ün yerini öğrenmesiyle endişesi biraz daha artıyor. Ama oğluna da kimsenin zarar vermesine izin vermiyor. Oyuncu kadrosunda Engin Altan Düzyatan, Hülya Darcan, Cengiz Coşkun, Nurettin Sönmez, Batuhan Karacaya gibi isimleri barındıran Diriliş Ertuğrul son bölümde başka neler yaşandı? Diriliş Ertuğrul 126. Son Bölüm izleme linki ve 127. yeni bölüm fragmanı hakkında merak ettiklerinizi haberimizde bulabilirsiniz…

 

DİRİLİŞ ERTUĞRUL SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI? BÖLÜM ÖZETİ

Ertuğrul büyük bir iftira ile başbaşa kalan oğlu Gündüz’ü arıyor. Gündüz ise hem kedisinin hem de babasının adını temize çıkarmak için bir yol düşünüyor. İlbilge ise Gündüz’ün katil olduğundan çok emin. Ağabeyine haber salarak bir savaşın ilk adımını atıyor. Ertuğrul gibi İlbilge de Gündüz’ün peşinde. Alpleri ile beraber aramaya çıkıyor ve Gündüz’ü yakalıyor. Gündüz kılıcını çekip dirense de adamların sayısı çok kalabalık. Gündüz, ‘dizginlenemez öfkene mani olmazsan bir masumun kanına gireceksin’ diyor.

dragos

Ertuğrul ormanda çapıştığı hainler arasında Osman ve Savcı’ya saldıran dövmeli adamı buluyor. Ve sonunda Dragos’u tanıyan birini ele geçirmiş oluyor.

DİRİLİŞ ERTUĞRUL SON BÖLÜM İZLE

GÜNDÜZ’Ü YARGILAYACAĞIZ

Gündüz’ü Konya’ya götürmeye geliyorlar. Yargılanma için Ertuğrul, adalet terazisinden şaşmazsa oğlunu teslim edeceğini söylüyor. Ancak Gündüz teslim olmazsa gıyabında hükmü verilerek infaz edilebilir. Ertuğrul da bunun farkında o nedenle bir an önce oğlunu bulmak istiyor.

ilbilge

ERTUĞRUL: OĞLUMA NE YAPTIN?

Dragos bir yandan Ertuğrul’un gözünü boyarken diğer yandan İlbilge’yi zehirlemeye devam ediyor. Ertuğrul’un Alpleri Gündüz’ü ararken İlbilge’ye ait izleri buluyorlar. Ertuğrul, İlbilge’ye gidip oğluma ne yaptın diye hesap soruyor.

ertugrul-ilbilge

ERTUĞRUL OĞLUNU BULUYOR

Ertuğrul Bey sonunda oğlu Gündüz’ü buluyor. İlk sözü de ‘Eğer oğlumun kılına zarar gelirse o kaleyi başına yıkarım’ oluyor. Ancak onu alabilmesi için fidye ödemesi geliyor. Tabi Ertuğrul Bey bu teklife hiç yanaşmıyor. Bir de Gündüz’ü isteyen biri daha olduğunu öğrenince ‘ Ya Gündüz’ü kolaylıkla verirler ya da ben almasını bilirim’ diyor.

Son güncelleme: 00:02 - 06.12.2018