Diriliş Ertuğrul bu akşam var mı? TRT 1 yayın akışı: Diriliş Ertuğrul yeni bölüm ne zaman?

Diriliş Ertuğrul dizisi her Çarşamba TRT 1 ekranlarında yayınlanıyor. Uzun zamandır dizi severlerin sıkı takibinde olan dizinin başrollerinde Engin Altan Düzyatan ve Hande Soral yer alıyor. Her hafta başka bir heyecanın yaşandığı dizinin yeni bölüm fragmanı da yayınlandı. Peki Diriliş Ertuğrul bu akşam var mı? İşte TRT 1 yayın akışı ve Diriliş Ertuğrul ile ilgili son gelişmeler...

Diriliş Ertuğrul bu akşam var mı? TRT 1 yayın akışı: Diriliş Ertuğrul yeni bölüm ne zaman?

Geçtiğimiz haftalarda diziler yeni yıl tatiline girmişti. Artık tatil sona eriyor ve yeni bölümler seyircilerle buluşmaya başlıyor. Diriliş Ertuğrul, bu akşam yeni bölümüyle 20.00’de TRT 1’de yayınlanacak. İşte Diriliş Ertuğrul son bölüm özeti ve yeni bölüm fragmanı…

TRT 1 YAYIN AKIŞI

trt

DİRİLİŞ ERTUĞRUL YENİ FRAGMAN

DİRİLİŞ ERTUĞRUL SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

İlbilge kalede tutsak ama kimseye boyun eğmiyor. Artuk Bey de sandık yüzünden işkence görüyor. Artuk Bey'i kaçıranlar Moğollardan alınan sandıkta ne olduğunu soruyorlar. Artuk Bey uğradığı tüm zulümlere konuşmayarak direniyor. İşkencede o kadar ileri gidiliyor ki sözlerine mil bile çekiliyor.

ERTUĞRUL ‘DRAGOS' YALANININ FARKINDA

Ertuğrul, Uranos'un Dragos olmadığının farkında. Turgut Alp ve Bamsı ile konuşarak Uranos'un Dragos'un maşalarından biri olduğunu söylüyor. Ertuğrul Dragos'un hedef şaşırtmak istediğinin farkında. İlbilge Hatun'a karşı altınlar, vergi indirimi ve her yıl üretilen malüllerden isteniyor. Ertuğrul, altınların geri getirilmesini istiyor. Dragos'la kılıcı ile değil aklı ile savaşacağını söylüyor.

DİRİLİŞ ERTUĞRUL SON BÖLÜM İZLE

SIRMA ÖFKEYLE HAREKETE GEÇİYOR

Sırma da İlbilge'nin kaçırıldığını öğreniyor. Ayrıca ağabeyinin zindana atıldığı bilgisini de alıyor. Alpleri ile yola çıkarak hana gidiyor. Hana giren Sırma Ertuğrul'u soruyor. Selcan onu sakinleştirmeye çalışıyor. Sırma durumu anlatarak sakin olamayacağını söylüyor. Selcan, Dragos konusunda Sırma'yı uyarıyor ama Sırma'nın kafasında bambaşka bir senaryo var. Selcan onu sakinleştirse de Sırma Emir Bahattin ile İlbilge'nin izdivacından haber vererek Selcan'ı tehdit ediyor.

Diriliş Ertuğrul Sırma Hatun kimdir? Öykü Çelik kimdir? İlginizi Çekebilir Diriliş Ertuğrul Sırma Hatun kimdir? Öykü Çelik kimdir?

ERTUĞRUL ARTUK BEY İÇİN EMRİ VERİYOR

Ertuğrul, Artuk Bey'in kaçırıldığını öğreniyor. Artuk Bey'in sırları öğrenmek için kaçırıldığını söylüyor. Artuk Bey'in konuşmayacağından emin ama bunu yapanları da cezasız bırakmayacak. Turgut'a emir vererek Artuk Bey'i bulmadan gelmemesini söylüyor.

DRAGOS'TAN İNTİKAM YEMİNİ

Dragos Layis'in intikamını almak istiyor. İstediği orduyu kurabilmek için altınlara ihtiyacı var. Adamlarına emir vererek altınların yerini bulmalarını istiyor. Alacağı intikamın kıyamete kadar hatırlanacağını söylüyor.

Tarihte Dragos kimdir? Dragos karakterini canlandıran İlker Aksum kimdir? İlginizi Çekebilir Tarihte Dragos kimdir? Dragos karakterini canlandıran İlker Aksum kimdir?

ERTUĞRUL BEYPOLAT'IN BOĞAZINI SIKIYOR

Ertuğrul zindanda Beypolat'ın yanına gidiyor. Beypolat İlbige'nin halen tutsak olduğunu öğrenince Ertuğrul'a saldırıyor. Ertuğrul onu alt ederek iş bilmezliği yüzünden olayların bu noktaya geldiğini söylüyor. Ayrıca İlbilge Hatun'un canı için öleceğini söyleyerek Beypolat'ın boğazını sıkıyor. Sonra da Mikis'in gözleri önünde Beypolat'ı öldürdüğünü söylüyor. Ertuğrul Mikis'in Dragos'un adamı olduğunun farkında. Bu yüzden böyle bir oyun oynuyor.