Yeni bölüm ne zaman? Diriliş Ertuğrul bu akşam neden yok? (TRT 1 yayın akışı)

TRT 1 yayın akışında bu akşam yer almayan Dirliş Ertuığrul dizisi yeni bölüm ne zaman yayınlanacak? Diriliş Ertuğrul dizisinin yeni bölümünün yayın akışında yer almamasıyla izleyiciler, Diriliş Ertuğrul neden yayınlanmayacak sorusunu sormaya başladı. Son bölümde Karacahisar Kalesi’nin fetih hazırlıklarına başlamış, Turgut ve Aslıhan’ın düğününün sabahında kaleye saldırmaya karar vermişti. Heyecanın doruk noktalara ulaştığı bu bölümden sonra Diriliş Ertuğrul'un 99. bölümü ne zaman yayınlanacak? Bu akşam neden yok? İşte TRT 1 yayın akışı...

Yeni bölüm ne zaman? Diriliş Ertuğrul bu akşam neden yok? (TRT 1 yayın akışı)

Diriliş Ertuğrul yeni bölüm ne zaman yayınlacak? TRT 1 yayın akışında yeni bölüm yerine Diriliş Ertuğrul daha önceki bölümlerinden birinin veya özel bir bölüm yayınlanması bekleniyor. Diriliş Ertuğrul izleyicilerini üzecek haber geldi, yeni bölüm bu akşam yayın akışında yok! Yani Diriliş Ertuğrul’un bu akşam yayınlanacak olan 99. bölümü daha ilerki bir tarihte yayınlanacak. Peki Diriliş’in yeni bölümü ne zaman yayınlanacak ve hangi gelişmeler yaşanacak? Bu akşam TRT 1 yayın akışında neden yok?

DİRİLİŞ ERTUĞRUL NEDEN YOK?

Diriliş Ertuğrul setinden geçtiğimiz hafta dumanlar yükselmiş ve yangın haberiyle birçok kişi paniklemişti. Diriliş’e verilen zorunlu molanın sebebinin bu yangın olduğu açıklandı. Şirket çalışanları yangını itfaiyeye bildirmesine rağmen tüm kostüm ve kıyafetler yanmıştı. İstanbul Büyükşehir Belediyesi Anadolu Yakası Beykoz İtfaiye Şefliği platoya gelerek yangına müdahale ederken, olayda yalnızca maddi hasar meydana geldiği bildirilmişti.

RESMİ AÇIKLAMA YAPILDI DİRİLİŞ ERTUĞRUL YENİ BÖLÜM NE ZAMAN?

Diriliş Ertuğrul dizisinin yeni bölümünün ertelendiğine dair haber Twitter üzerinden yayınlandı. Yapımcılar tarafından bildirilen yeni bölüm tarihi ise 20 Aralık Çarşamba olarak belirtildi.

DİRİLİŞ ERTUĞRUL YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Ertuğrul, Karacahisar Kalesi'nin fetih hazırlıklarına başlamış, Turgut ve Aslıhan'ın düğününün sabahında kaleye saldırmaya karar vermişti. Öte yandan bu izdivaca mani olmak isteyen Emir Saadeddin ise, Aslıhan'ın yardımcısı Esma aracılığıyla Turgut ve Aslıhan'ı zehirletmişti. Düğün büyük bir coşkuyla gerçekleşmiş, Ertuğrul ve alpları düğün biter bitmez Karacahisar Kalesi'ne baskın yapmak için harekete geçecekleri sırada Turgut ve Aslıhan'ın zehirlendiğini öğrenmişlerdi. Ertuğrul bu zehirleme hadisesi üzerine ne yapacak? Zehirleyenleri bulabilecek mi? Bu işten kimi mesul tutacak? Bu hadiseye rağmen Karacahisar Kalesi'ni fethedebilecek mi? Turgut ve Aslıhan'ın akıbeti ne olacak? Kurtulabilecekler mi?

dirilis-ertugrul-son-folum-fragman

TRT 1 YAYIN AKIŞI

07:40Yeşil Deniz

10:101’de Bugün

10:20Beni Böyle Sev

12:45Halit Yerebakan’la Doktor Geldi

14:301’de Bugün

14:40Bir Yastıkta Kocayalım

16:30Seksenler

18:55Hava Durumu

19:00Ana Haber

19:55Doğrusu Ne?

20:00Diriliş “Ertuğrul”

23:30Pelin Çift İle Gündem Ötesi

01:00Yeşil Deniz

02:50Halit Yerebakan’la Doktor Geldi

Diriliş Ertuğrul setinde yangın çıktı İlginizi Çekebilir Diriliş Ertuğrul setinde yangın çıktı