Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Zeynep’in kafası karışıyor! Doğduğun Ev Kaderindir 9. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! (Doğduğun Ev Kaderindir 8. son bölüm izle)
Zeynep’in kafası karışıyor! Doğduğun Ev Kaderindir 9. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! (Doğduğun Ev Kaderindir 8. son bölüm izle)
Doğduğun Ev Kaderindir dizisinin 8. bölümü bu akşam yayınlandı. Dizinin son bölümünde; Zeynep’in dünyası, Mehdi’nin aşk itirafıyla iyice karışır. Bu duyduğunu kalbinde nereye oturtacağını bilemezken, kendi duygularıyla de yüzleşmeye başlar. İşte Doğduğun Ev Kaderindir 9. yeni bölüm fragmanı ve son bölüm izleme sayfası.
Magazin 26 Şubat 2020 - 22:21

Tv8 ekranlarında her çarşamba akşamı yayınlanan Doğduğun Ev Kaderindir dizisi bu akşam 8. bölümüyle takipçilerinin karşısına çıktı. Sevilen dizinin son bölümünde; Nermin, yeni evinde bir davet düzenler. Zeynep'le Mehdi ne kadar görmezden gelmeye çalışsalar da aslında çok farklı insanlar oldukları tekrardan su yüzüne çıkar. İşte Doğduğun Ev Kaderindir 9. yeni bölüm fragmanı ve son bölüm izleme ekranı.

DOĞDUĞUN EV KADERİNDİR 9. YENİ BÖLÜM FRAGMANI


DOĞDUĞUN EV KADERİNDİR SON BÖLÜM FRAGMANI

DOĞDUĞUN EV KADERİNDİR 8. SON BÖLÜM İZLE

DOĞDUĞUN EV KADERİNDİR 8. BÖLÜM ÖZETİ

Zeynep'in dünyası, Mehdi'nin aşk itirafıyla iyice karışır. Bu duyduğunu kalbinde nereye oturtacağını bilemezken, kendi duygularıyla de yüzleşmeye başlar. Benal, bebeği için mahalleden ayrılma kararı alır. Ancak gidişi pahalıya mal olur.

Nermin, yeni evinde bir davet düzenler. Zeynep'le Mehdi ne kadar görmezden gelmeye çalışsalar da aslında çok farklı insanlar oldukları tekrardan su yüzüne çıkar. Zeynep ve Mehdi, Nermin'den gelen acil telefonla çiftliğe giderler. Açılan kapı, sırları da aralamaya başlayacaktır.

Son güncelleme: 08:28 - 27.02.2020