Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Dün akşam kim elendi? Survivor yeni bölüm fragmanında Ümit Karan şoku!
Dün akşam kim elendi? Survivor yeni bölüm fragmanında Ümit Karan şoku!
Survivor'da elenen isim belli oldu. Survivor 2018 yeni bölüm fragmanında sembol oyunundan görüntüler yer alırken, Ümit Karan kötü bir şekilde düştü. Yüzüne darbe alan Ümit'e hemen doktor müdahalesi geldi. Şimdi yarışmayı sıkı bir şekilde takip edenler, "Ümit Karan'a ne oldu?" diye sormaya başladı. İşte yeni bölüm fragmanı ve Survivor'da elenen isim...
Magazin 1 Mayıs 2018 - 13:02

Survivor 60. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Yeni bölüm fragmanında yüzüne darbe alan Ümit Karan’a doktor müdahale etti. Yeni bölümde ailelerine kavuşmak isteyen yarışmacılar sembol oyunu oynayacak. İşte Survivor’dan elene isim ve yeni fragman…

ÜMİT KARAN YÜZÜNE DARBE ALDI

Survivor’ın 60. yeni bölümünde Alp Kırşan’ın sunduğu oyun sırasında yaşanan kaza ise herkesi korkutuyor. Zorlu engellerin olduğu ve havuz etaplarının da bulunduğu uzun parkurdaki oyun sırasında, Ünlüler’den Ümit Karan düşüyor. Kafasını bariyere çarpan Ümit zor anlar yaşarken, yardımına Survivor doktoru Metin Kuş koşuyor. Yüzünden darbe alan Ümit Karan’ın sağlık durumu ve Survivor’a devam edip edemeyeceği ise yeni bölümde ortaya çıkacak.

YENİ BÖLÜM FRAGMANI

Yapımcı ve sunucu Acun Ilıcalı’nın geçtiğimiz aylarda yaptığı açıklamada, sembol oyununu en fazla kazanan yarışmacının, adada ailesini görme şansını elde edeceğini belirtmişti. Bugün oynanacak olan sembol oyunu ise bu ismin belirlenmesi için önemli bir etken olacak.

 

SURVİVOR’DA KİM ELENDİ?

Survivor’da bu hafta kritik bir eleme gecesi heyecanı yaşandı. Ünlüler ve gönüllüler takımı arasında oynanan dokunulmazlık oyununda bu hafta her iki takımda birer oyun kazanarak adalarından bir kaç kişinin isimlerini yazmak zorunda kaldılar. Ünlüler takımından Elif ve Yiğit eleme adayı olurken, gönüllüler takımından Murat, Yağmur ve Birsen olmuştu. Gerçekleşen halk oylamasıyla birlikte adaya veda eden isim ünlüler takımından Yiğit Dikmen oldu.