Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Ebru’nun kanalında yasak yok
Ebru’nun kanalında yasak yok
Şarkıcı Ebru Yaşar, önceki günlerde Etiler’de alışveriş yaparken objektiflere takıldı.
Emre ÇEVİK
Magazin 13 Nisan 2019 - 08:22

Ayaküstü gazetecilerle konuşan şarkıcı, yeni albüm hazırlığında olduğunun ve anneliği de kariyeriyle birlikte yürütebildiğini belirtti. Radyo kanalından sonra eşiyle birlikte televizyon kanalı açmaya hazırlanan Yaşar; “Yirmi senedir bu camiada emektar sanatçılardan birisi olarak, işin mutfağında da olduk. Birazcık böyle kıble bu tarafa döndü. Radyoculuk derken şimdi televizyon durumumuz var. Haber ağırlıklı bir kanal olacak. İçinde güncel şeylerin olduğu biraz magazin biraz eğlence olacak. Benim programım olmayacak ben ziyarete gideceğim. Eşim de ben de karışmayacağız. İşin başında usta isimler olacak. Tarafsız haber yapmaya çalışacağız diye düşünüyorum” deyip küs olduğu sanatçıların kanalına çıkıp çıkamayacağı sorulunca da; “Profesyonel olarak bakıyorum. Bunu sormanız çok normal. Yıllardır piyasanın içindeyiz anlaşamadığımız, elektrik alamadığımız kişiler olabilir ama bu profesyonel bir iş. Kim işinde iyiyse her zaman bizim kanallarımız onlarla irtibat halinde olacaktır” dedi.

“DEMET KÖYÜN DELİSİ”

Öte yandan Demet Akalın ve İrem Derici'nin barışması üzerine şarkıcı Hatice'nin “Alıştık bu durumlara, çıkar ilişkilerine. Doyduk bu sahteliklere. Ayıdan post böyle ilişkilerden dost olmaz” sözleri hatırlatılan Yaşar; “Demet'te alıştık zaten. O bir küsüyor bir barışıyor. O köyün delisi yani. Onu seviyoruz. Onu herkes öyle kabul etti artık. Ama ben şundan yanayım, küsüyorsak edebiyle küsüp birbirimizin arkasından ağır sözler sarfetmeden birbirimizin yüzüne bakabilecek şekilde küsmek gerekir” şeklinde konuştu.