Sözcü Plus Giriş

Ece Dizdar ve Emir Çubukçu kimdir? İkili öpüşürken görüntülenmişti…

Ece Dizdar kimdir? Sorusu bu gün gündemde. Sebebi ise şu: Siyah Beyaz Aşk dizisinde İdil karakterine hayat veren Ece Dizdar'ın kendisinden 10 yaş küçük sevgilisi Emir Çubukçu ile öpüşürken görüntülenmesi. Peki Emir Çubukçu ve Ece Dizdar kimdir, kaç yaşında ve nereli gibi soruların cevabını bulacağınız haberimiz.

Güncellenme: 10:06, 23/11/2017
Ece Dizdar ve Emir Çubukçu kimdir? İkili öpüşürken görüntülenmişti…

Ece Dizdar’ın kendinden 10 yaş küçük sevgilisiyle öpüştüğü görüntüleri gündeme bomba gibi düştü. Bunun üzerine Ece Dizdar’ın kim olduğu ve hayatı merak edilmeye ve araştırılmaya başlandı. İşte Ece Dizdar kimdir? Sorusunun cevabı ve Dizdar hakkında merak edilenler…

ece dizdar sözcü ile ilgili görsel sonucu

ECE DİZDAR KİMDİR?

Ece Dizdar 23 Kasım 1981’de İstanbul’da doğdu. Ece Dizdar ilk olarak ekran severlere ismini En Son Babalar Duyar adlı televizyon dizisi ile duyurmuştur. Daha sonra 2003 senesinde Esir Şehrin Gözyaşları, 2004 Hayalet, 2011 Karakol adlı dizide Dicle karakteri, 2012 yılında Şubat adlı dizide Yeşim, Güneşi Beklerken dizisinde Melda, Beş Kardeş adlı dizide ise Şevval karakteri ile oyunculuk serüvenine devam etmiştir. Oyunculuğun yanı sıra seslendirme sanatçısıda olan Ece Dizdar uzun yıllar bir çok markanın sesi olmuştur.

Babasının görevinin Denizaltı Subayı olması nedeniyle Türkiye'nin bir çok şehrinin yanı sıra Pakistan, Belçika ve İngiltere gibi bir çok ülkede yaşamını sürdürmek zorunda kalmıştır.

Bulunduğu yerlerde DoDDS Amerikan okullarında okumuş, Ortaokul zamanında ise Belçika'da müzikal oyunculuğu ses ve dans üzerine eğitim almıştır. Ardından Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi mezunu olmuş ve Londra'da konservatuar eğitimi almıştır. Ece Dizdar İstanbul doğumludur.

Ailesini 1999 depreminde babasının görev nedeni ile bulunduğu Gölcük Deniz Üst Komutanlı'ğında Gölcük donanmanın içindeki ordu evi binasında yitirmiştir. En son Arkadaşlar İyidir dizisi'nde Leyla karakterini canlandırmıştır.

Günümüzde ise Kanal D ekranlarında yayınlanan Siyah Beyaz Aşk dizisinde rol almaktadır.

EMİR ÇUBUKÇU KİMDİR?

Emir Çubukçu, 1988'de İstanbul'da doğdu. İtalyan Lisesi ve Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü'nü bitirdi. 2012'de konservatuvardan iki arkadaşıyla birlikte Tiyatro D22'yi kurdu. Meslek hayatına bu kurumda oyuncu ve yönetmen olarak devam ediyor.

İlginizi ÇekebilirEce Dizdar ve sevgilisi dudak dudağa yakalandıEce Dizdar ve sevgilisi dudak dudağa yakalandı