Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Eliz Sakuçoğlu hakkında şok iddia… Boz’a ihanet etti!
Eliz Sakuçoğlu hakkında şok iddia… Boz’a ihanet etti!
Şarkıcı Murat Boz'la yaşadığı aşkla hayatımıza giren ve sonrasında da yaptığı çıkışlarla kalıcılığını sürdürmeyi başaran Eliz Sakuçoğlu hakkında şok bir iddia ortaya atıldı.
Magazin 29 Mart 2018 - 07:35

T.Y. adındaki görğü tanığı “Ben kimseyi aldatmadım” diyen Eliz Sakuçoğlu'nun, dört yıl önce sevgilisi Murat Boz'u, oyuncu Engin Öztürk'le aldattığını iddia etti. Boz, gerçeği öğrenir öğrenmez Sakuçoğlu'ndan ayrılmış. Sabah’ın haberine göre, dört yıl önce aniden sona eren Eliz Sakuçoğlu-Murat Boz ilişkisindeki gerçekler, yıllar sonra ortaya çıktı.

BİR RÖPORTAJINDA ‘ALDATILMAYI KABUL EDERİM’ DEMİŞTİ

Sakuçoğlu, geçtiğimiz günlerde verdiği bir röportajda “Tek eşliliğe inanmıyorum. Aldatılmayı her türlü kabul ederim” demiş, bu açıklamasının büyük eleştiri almasının ardından da şöyle konuşmuştu: “Ne tek gecelik ilişkiyi savundum, ne de aldatılmayı normalize ettim. Hayır, ben aldatmadım. O yüzden de aldatmaya insanı ne iter bilemiyorum. Tek gecelik ilişki de yaşamadım. Bir gece kulübünde birinden etkilenerek böyle bir şey yaşamam.” Görgü tanığı T.Y. ise Sakuçoğlu’nun bu sözlerinin gerçeklerle örtüşmeğini, Sakuçoğlu’nun dört yıl önce sevgilisi Murat Boz’u oyuncu Engin Öztürk’le aldattığını söyledi. İddiaya göre; Sakuçoğlu, Boz’la birlikteyken, Çeşme’deki Otto Beach’te Öztürk’le yakınlaştı, hatta ünlü oyuncuyla sahilde birçok kişinin gözü önünde de öpüştü. Olayın şahitleri arasında Boz’un eski asistanı da vardı. Sakuçoğlu-Öztürk yakınlaşmasının temeli, Nişantaşı’ndaki bir kick-boks salonunda atıldı.

ÖZTÜRK İLE AYNI ODADA KALMIŞ!

Aynı salona giden Öztürk ve Sakuçoğlu, Çeşme tatili için İstanbul’da sözleşti. Çeşme’ye Boz’un aracıyla kız arkadaşlarıyla birlikte giden Sakuçoğlu, otelde Öztürk ile aynı odada kaldı. T.Y., “Ben o dönem Eliz Sakuçoğlu ve Murat Boz’un ayrılmış olduğunu düşündüğüm için yaşanan olayın üstünde çok durmamıştım. Ancak daha sonra haberleri okuyunca bu durum beni çok rahatsız etti” diye konuştu. Boz, Sakuçoğlu’ndan ayrılma kararı almasının ardından, eski sevgilisinin ismi Engin Öztürk’le anılınca, Sakuçoğlu’nu koruyan bir yazı paylaşmış, ancak bir süre sonra bu yazıyı kaldırmıştı. Boz’un, yazıyı kaldırması, Sakuçoğlu’nun Öztürk’le olan ilişkisinin doğru olduğu şeklinde yorumlanmıştı.

Son güncelleme: 10:47 - 29.03.2018