Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Emrah: Kendini bir şey sananlar…
Emrah: Kendini bir şey sananlar…
Son olarak Aşk ve Mavi dizisinin kadrosundan ayrılmasıyla haber olan ve usta tiyatrocu Cihat Tamer ile girdiği polemikle konuşulan Emrah'tan dikkat çeken bir paylaşım geldi.
Yüksel ŞENGÜL
Magazin 9 Kasım 2018 - 13:12

Bir döneme damga vuran şarkılarıyla akıllara kazınan Emrah şimdilerde daha çok oyunculuk kariyeri ile kendisinden söz ettiriyor. Son olarak Aşk ve Mavi adlı dizide izleme fırsatı bulduğumuz Emrah dizinin kadrosundan kısa bir süre önce ayrılmıştı. Eşi ve çocuğuyla birlikte daha çok vakit geçirmek isteyen ve bir yandan da müzik kariyerine ağırlık verecek olan Emrah sosyal medya hesabından yaptığı son paylaşımla yine birilerine göndermede bulundu.

emrah-ic

Bir araya gelmeyi reddettiği büyük oğlu Tayfun ile zaman zaman ufak çaplı polemikler yaşayan Emrah, bu defa hedef belirtmeden bir paylaşım yaptı… “Kendini bir şey sananlar aslında bir şey olmadıklarını kendileri de biliyor ama hayat bu rol yapması gerekiyor…” sözleriyle dikkat çeken Emrah takipçilerinden çok sayıda beğeni ve destek aldı.