Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Emre Altuğ: “Bozukluklarımızı Sharapova’ya atacaktık… Bu iyi olmadı!”
Emre Altuğ: “Bozukluklarımızı Sharapova’ya atacaktık… Bu iyi olmadı!”
Bu yıl ikincisi düzenlenen TEB BNP Paribas Tennis Stars Series kapsamında oynanacak olan Maria Sharapova Çağla Büyükakçay tenis maçını izlemeye giden isimlere şarkıcı Emre Altuğ da katıldı.
Magazin 26 Kasım 2017 - 14:58

Uzun bir aradan sonra sinema ve müzik projeleriyle hayranlarının karşısına çıkan şarkıcı Emre Altuğ, yoğun temposuna rağmen Çağla Şıkel ile olan evliliğinden dünyaya gelen oğulları Uzay ve Kuzey’le ilgilenmeyi de ihmal etmiyor. Sürekli olarak onlarla bir yerlere giden ve sosyalleşmeleri adına çeşitli etkinliklere katılan Altuğ çocuklarını bu defa da Maria Sharapova ve Çağla Büyükakçay arasındaki tenis maçını izlemeye götürdü. Sosyal medya hesabından mutlu anlarını paylaşan Emre Altuğ’un, çektiği selfienin altına yaptığı yorumla maçı izlemeye girerken uygulanan ‘bozuk paraları alma’ kuralını da ti ye aldığı görüldü. İşte Emre Altuğ’un o satırları: “Girişte bozukluklarımızı almaları iyi olmadı. Sharapova’ya atacaktık… Gönlümüzün şampiyonu Çağla Büyükakçay ile Sharapova maçını izlemeye geldik.”

emre-altug-ic