Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Erkenci Kuş neden yok? Erkenci Kuş yeni bölüm ne zaman?
Erkenci Kuş neden yok? Erkenci Kuş yeni bölüm ne zaman?
Erkenci Kuş 27. yeni bölüm için izleyenleri büyük sürprizler bekliyor. Çünkü Sanem, Can'ın annesi ile tanışıyor. Hem de bu tanışma çok olaylı oluyor. Peki yeni yıl tatiline giren Erkenci Kuş yeni bölüm ne zaman yayınlanacak?
Magazin 5 Ocak 2019 - 14:07

Erkenci Kuş yeni bölüm bu akşam ekranda olmayacak. Star TV yayın akışına göre bugün dizi saatinde Erkenci Kuş’un yayınlanan son bölümü tekrar ekrana gelecek. Erkenci Kuş son bölümde neler oldu? Yeni bölüm ne zaman yayınlanacak?

ERKENCİ KUŞ YENİ BÖLÜM NE ZAMAN?

Ocak ayının gelmesi ile yeni yıl tatiline giren Erkenci Kuş dizisi söylentilere göre 2 hafta kadar yayınlanmayacak. Dizinin yeni bölümünün Ocak ayının 3. haftası başlaması bekleniyor. Yayın gününün değişeceği söylenen Erkenci Kuş’un cumartesi akşamlarına devam edip etmeyeceği de bilinmiyor.

erkenci-kus-yeni-bolum

ERKENCİ KUŞ SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI? 26. BÖLÜM İZLEME LİNKİ…

Fabbri Can'dan şikayetçi oluyor. Polisler gelip Can'ı gözaltına alıyor. Sanem de onunla beraber gidiyor. Emre hemen avukata haber veriyor. Fabbri, darp, haneye tecavüz, adam yaralama gibi şikayetler de bulunuyor. Fabbri ile Aylin zafer çığlıkları atıyor. Emre olanlardan kendini sorumlu tutuyor. Fabbri'yi arıyor. Telefonu açmayınca da Aylin'i arıyor. Aylin hiçbir şeyden haberi yokmuş gibi davranıyor. Aylin çok sakin bir şekilde Can için bir şeyler yapmaya çalışacağını söylüyor. Emre çok öfkeli.

CAN NEZARETTE

Can'ı nezarethanede gören Sanem ağlayarak ‘ne olacak' diye soruyor. Can, Sanem'in endişelenmesini istemiyor. Sanem, Can'dan özür diliyor ama Can mutsuz olarak Fabbri'yi sevindirmeyeceğini söylüyor. Ayrıca Can, Sanem'in ajansa gitmesini istiyor.

ERKENCİ KUŞ SON BÖLÜM İZLE

SANEM CAN'I KURTARIYOR AMA AYLİN AJANSA BELA OLUYOR

Sanem sevgilisini kurtarmak için harekete geçiyor. Fabbri'nin şikayetini geri çekmesi için ona kendi kokusunu hazırlıyor. Sanem hazırladığı kokuyu Fabbri'ye veriyor ve şikayetini geri almasını sağlıyor. Ancak Aylin ile Fabbri'nin yeni bir planı var. Fabbri hisselerini Aylin'e devrediyor. Aylin Can ve Emre'nin başına bela olmak için çok iyi bir koz elde ediyor. Aylin aldığı hisse gücü ile ajansa ilk ziyaretini de gerçekleştiriyor.

MAHALLEDE SÜRPRİZ İSİM

Mahalleye gizemli bir kadın geliyor. Gelir gelmez de mahalleyi birbirine katıyor. Sanem sokak hayvanları için konan mama kabına vururken gördüğü bu kadınla şiddetli bir kavganın içine giriyor. Sanem bu kadınla bir kez daha karşılaşıyor. Üstelik Can'ın evinde. Sanem görür görmez kadını azarlamaya başlıyor. Acaba bu kadın kim?

Son güncelleme: 13:45 - 26.02.2019