Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 100. yeni bölüm fragmanı geldi! EDHO 99. son bölüm izle
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 100. yeni bölüm fragmanı geldi! EDHO 99. son bölüm izle
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 100. yeni bölüm fragmanı geldi! Başrollerini Oktay Kaynarca ve Deniz Çakır'ın paylaştığı fenomen dizinin yen tanıtımı nefes kesiyor. Fragmanda 100. bölüm vurgusu işleniyor ve aksiyon dolu sahneler hızlıca akıyor. İşte EDHO 99. son bölüm izleme linki ve ayrıntılar...
Magazin 19 Nisan 2018 - 07:46

EDHO 100. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Yeni tanıtımda 100. bölüm temasıı ön plana çıkıyor ve aksiyon dolu sahneler büyük bir heyecan içinde yansıtılıyor. İşte Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölüm tanıtımı ve EDHO 99. son bölüm izleme linki.

edho-100-3


SON BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

Ortalık iyice kızışıyor!

Kimsesiz Yaşar’ın uzun zaman sonra karşısına çıkan gizli sevdası, dikkatsizce hareket etmesine ve sonucunda Reşit’in ağına düşmesine sebep olmuştur. Hızır Çakırbeyli eski dostuna olanları yeni düşmanına ödetmeye kararlıdır. Olanlardan sonra Reşit’i bir kez daha mekanında ağırlayan Hızır, eski olumlu tavrının aksine artık alenen hasım olduklarını vurgular. Reşit de bu karşılamaya cevaben küçümsediği Çakırbeylilere tehditler yağdırır. Artık sıranın kendilerinde olduğunu bilen Hakkı ise canını kurtarmak için Ekrem’den derhal etkili bir plan yapmasını ister.

edho-100-1
Eski hasımlarını da unutmayan Hızır kendinden beklendiği gibi masadaki ölümler için hazırlık yapmaktadır. Kural kuraldır. Masada oturan masada ölecektir. Kalp doktoru Derya’nın eve gelmesiyle ortaya çıkan durumlar, Çakırbeyli ailesini Meryem’in hasta olduğu gerçeğine de yakınlaştırır. Her yerde gözü kulağı olan Hayriye Ana, Derya’nın kadın doğum uzmanı olmadığını bildiğinden, yakaladığı ipin ucunu düğümü çözene kadar bırakmamaya kararlıdır.

edho-100-2

EŞKİYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ 100. BÖLÜM FRAGMANI

EDHO 99. SON BÖLÜM İZLE!