Sözcü Plus Giriş

“Etme bulma dünyası…” Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 122. yeni bölüm fragmanı yayınlandı!

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 121. son bölümde; Tuncay'ın ölümü ve daha birçok eylemin sorumlusu olarak gördüğü İlyas'ı devletin gücünü kullanarak bitirmeye çalışan Mesut'un karşısına Hızır dikiliyor. Tehditlerin havadada uçuştuğu görüşme sırasında Hızır, kardeşini kurtarmanın mümkün olamayacağını anlar. İlyas, Mesut'un kurduğu tuzak yüzünden canı tehlikededir. İki kardeşin vedalaşması duygusal anların yaşanmasına sebep olurken Çakırbeylileri daha ne gibi problemlerin beklediği merak konusu oluyor. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 121. Son bölümde neler oldu?

Sozcu.com.tr
Güncellenme: 09:46, 26/02/2019
“Etme bulma dünyası…” Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 122. yeni bölüm fragmanı yayınlandı!

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 121. son bölümde; Çakırbeylilerin peşini bırakmayan Mesut onlara uzak kuruyor. İlyas ve Alparslan’ı aynı anda bitirme planı işe yarayacak mı? Alparslan’ın adamı Cengiz’i vaatlerle kandırarak İlyas aleyhine tanıklık yaptıran Mesut’un karşısına dikilen Hızır, kardeşini kurtaramayacağının farkına varıyor.  İşte Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 121.son bölüm özeti…

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ 122. YENİ BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI!

 

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ FRAGMAN

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ 121. SON BÖLÜM ÖZETİ: EDHO'DA BU HAFTA NELER OLDU?

Hayriye işediği günahlar sebebiyle Allah’tan af diler. Karı koca arasına girdiği için çok pişmandır. Bu arada Hızır, eniştenin kulağını görünce ne olduğunu sorar. Hurşit olanları anlatır. Enişte Hızır’a Hatice’siz yaşayamayacağını onu öldürmesini ister. Hızır şaşırır. Hızır Hatice’yi aldatmadığını ve bu yüzden öldürmeyeceğini söylese de enişte onu yine de öldürmesini ister. Enişte olayları bir türlü anlayamaz sonunda Alparslan o gece yaşananları detayları ile anlatır. Enişte ikna olur ama bir sorun vardır. Hatice eniştenin öldüğünü sanmaktadır.

eskiya-1

MESUT İLYAS’A TUZAK KURUYOR

Mesut, Tuncay’ın bütün adamları ile birlikte infaz edildiğini öğrenir. Bunu yapanların kim olduğunu öğrenmek ister. Ancak kamera kayıtları silinmiştir. Haberi getiren adamı Çakırbeylilerin infazdan önce kalabalık şekilde ofisten ayrıldığını söyler. İlyas’ın bu işi yaptığından emin olan Mest, adamının İlyas’ın olmadığını söyleyince şaşırır. Ancak İlyas’ı hedefine koyan Mesut İlyas’ın bu işin içinde olduğu fikrini adamına söyleyerek aslında ona tuzak kurmaktadır.

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ SON BÖLÜM İZLE

eskiya-2

HIZIR ENİŞTENİN ÖLMEDİĞİNİ AÇIKLIYOR

Hızır, enişte ile birlikte eve gelir. Hatice ve diğerlerine gerçeği açıklamak için yanlarına gider. Hatice, Hayriye ve Emine olanlardan habersiz Hızır’ı soru yağmuruna tutar. Hızır iyice pişman oldukları anladığında onlara ders gibi bir konuşma yapar ve nasihatler verir. Sonunda eniştenin ölmediğini açıklar. Hatice şok olur. Hızır’ı şaka yapmaması konusunda uyarır. Hızır, enişte ile ilgili yaptığı planı ve sonrasında yaşananları anlatır. Hatice dayanamayıp kocasının nerede olduğunu sorunca nerede olduğunu söyler. Hatice sevinçle kocasına gider. Hayriye de derin bir oh çeker ve “Çok şükür” der.

CENGİZ’E DEVLETLE ÇALIŞMA TEKLİFİ

Cengiz, Tuncay öldürüldükten sonra kendini Akif olarak tanıtan biri ile buluşur. Akif, Tuncay’ı İlyas’ın öldürdüğünü üstüne basa basa söyler. Cengiz tepki vermez. Daha sonra olayın detaylarını konuşmak üzere Akif’in ofisine giderler. Ondan önce Akif, resmi olarak Cengiz’in onlarla birlikte çalışmaya başlayacağını da söyler. Ofisteki konuşmaların sonunda Cengiz Akif’e onu mahcup etmeyeceğine dair söz verir.

Yayınlanma Tarihi:22:01,