Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Evangeline Lilly canlı yayında saçlarını üçe vurdu
Lost dizisindeki Kate rolü ile dünyaca tanınan oyuncu Evangeline Lilly, Instagram hesabından gerçekleştirdiği canlı yayında saçlarını kesti.
Magazin 4 Kasım 2019 - 11:33

Yayınlandığı dönemin en sevilen dizisi Lost’ta Kate karakterini canlandıran Evangeline Lilly, sosyal medya hesabından şaşırtıcı bir yayın yaptı. Ünlü oyuncu önce eline makası alıp saçlarını kısalttı, ardından da tıraş saçlarını 3 numaraya inceltti.

Yaptığı yayında saçlarını keserken takipçilerine, “Tamam mı? Devam mı?” sorusunu soran Lilly, takipçilerine cevap fırsatı tanımadan tüm saçlarını kesti. 40 yaşındaki oyuncunun oynayacağı yeni rol için görünüşünü değiştirdiği öğrenildi.

Evangeline Lilly daha sonra son halinin fotoğrafını da takipçileriyle paylaşmayı ihmal etmedi. Fotoğrafın altına ise “Merhaba dünya, Bugün güzel bir gün” notunu yazdı. Ünlü oyuncunun bu cesur değişime takipçilerinden destek yağdı. Paylaşımın altına, “Saçların olsa da olmasa da harika görünüyorsun”, “Çok güzel görünüyorsun, gerçekten diyecek bir şey bulamıyorum” şeklinde yorumlar yağdı.