Fahriye ve Burak’ın bebeği için 2 milyon lira!

Bundan dört gün önce bebekleri Karan'ı kucaklarına alan Fahriye ve Burak Özçivit'in, Katar ve Özbekistanlı inşaat firmalarından yüksek bütçeli teklifler aldıkları iddia edildi.

Fahriye ve Burak’ın bebeği için 2 milyon lira!

Burak Özçivit özellikle son zamanlarda yer aldığı projeler ve yüzü olduğu firmalarla Orta Doğu’da ve Türki Cumhuriyetlerde son derece popüler bir isim haline geldi. Yüksek ücretler karşılığında katıldığı yemeklerle magazin basınında haber olan Özçivit, geride bıraktığımız gün Fahriye Evcen’le olan evliliğinden dünyaya gelen oğlu Karan’ı kucağına aldı.

BEBEK DOĞDU TEKLİF GELDİ

Çift çocuklarını kucaklarına alır almaz büyük firmalar da onların kapısını çaldı. Çiftin yakın çevresine Karan’ın kısmetiyle geldiği ve onun fotoğrafları için Katar ve Özbekistanlı inşaat firmalarından 2 milyon liralık teklif geldiğini söyledikleri konuşuluyor. Konuyla ilgili ailelerinin de kararını alacakları konuşulan çiftin, reklam konusundaki kararlarını bebekleri Karan’ın 40’ı çıktıktan sonra verecekleri iddia edildi. Oyuncuların, teklifi kabul etmeleri halinde çektireceği fotoğraf, ülkenin tüm sokaklarında billboardlarda yer alacak.

Fahriye Evcen anne oldu İlginizi Çekebilir Fahriye Evcen anne oldu