Fazilet Hanım ve Kızları 30. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Fazilet Hanım ve Kızları 29. son bölüm izle

Fazilet Hanım ve Kızları 30. son bölüm yayınlandı. Fazilet ve Hazan, Ece’ye kavuşmayı bekliyor. İzleyiciler Fazilet Hanım ve Kızları yeni bölümünde neler olacak merak ediyor. Fazilet Hanım ve Kızları yeni bölüm fragmanı yayınlandı. İşte Fazilet Hanım ve Kızları yeni fragman ve son bölüm izleme linki...

Fazilet Hanım ve Kızları 30. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Fazilet Hanım ve Kızları 29. son bölüm izle

Fazilet Hanım ve Kızları her cumartesi akşamı Star TV ekranlarında yayınlanıyor. Başrollerinde Nazan Kesal, Mahir Günşıray, Deniz Baysal ve Çağlar Ertuğrul’un yer aldığı dizinin senaryosunu Sırma Yanık yazıyor.Ne Fazilet ne de Egemen'ler cephesi Gülten'in sahte itirafından tatmin olmuş değilken Hazım'ın kendine gelmeye başlaması Yasemin'i iyice panikletir. Fazilet Hanım ve Kızları yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Fazilet Hanım ve Kızları yeni fragman ve son bölüm izleme linki haberimizde.

FAZİLET HANIM VE KIZLARI YENİ FRAGMAN GELDİ


Hapishanede yaşanan trajediden henüz haberdar olmayan Fazilet ve Hazan, heyecanla Ece'ye kavuşmayı beklerken Selin, zehirli ilaçlar yüzünden köşeye sıkışmak üzeredir.

Büyük kavuşma gerçekleştiğinde Fazilet kızının yaşadıklarının hesabını sormaya kararlıdır. Kendini toplamaya çalışan Hazım'ın yaşananları öğrenmesi ise hem yalı hem de aile içindeki dengeleri yeniden değiştirir. Sinan Hazan'ın kırılan kalbini onarmaya çalışırken Hazan ise Sinan'a karşı gardını indirmez. Sinan'ın iş hayatıyla ilgili aldığı bir karar ise hayatlarına yepyeni bir sokar. Diğer yanda Yağız'dan gördüğü desteği unutmayan Hazan, Kerime'ye verdiği söz yüzünden zor durumdadır. Yağız'ı korumak için attığı adım hem Kerime'yi hem de Yağız'ı karşısına almasına sebep olur. Hazan'ın tüm çabasına rağmen Yağız, bir anda hayatının gerçeği ile burun buruna kalırken, Fazilet ve Ece'nin hedefinde ise Yasemin vardır.

FAZİLET HANIM VE KIZLARI YENİ FRAGMAN

FAZİLET HANIM VE KIZLARI SON BÖLÜM

SON BÖLÜM ÖZETİ

Fazilet ve Hazan, Ece'nin masumiyetini kanıtlamaya çalışırken, Yağız kafasındaki soru işaretlerinin peşindedir. Hazan, karanlık günlerden Sinan'la birbirlerine tutunarak geçeceklerine inanırken onu ağır bir hayal kırıklığı beklemektedir. Sinan'dan beklediği desteği bulamayan Hazan, yanında bir kez daha Yağız'ı bulur.

Sinan ve Yağız, babalarına kurulan tuzakta tamamen ayrı saflara ayrılırken Gökhan da Yasemin'le yaşadığı kanlı yüzleşmenin ardından yol ayrımındadır. Geçmişten gelen büyük bir hata, Gökhan'ın yapacağı kritik seçimi daha da karışık bir hale getirir. Fazilet, kızının özgürlüğü için çırpınırken, Ece cezaevinde yaptığı hatalarla ağır bir yüzleşme içindedir. Dışarıda, özgürlüğü için verilen kıran kırana savaşa karşın, Ece'nin seçimi herkesi şoke eder. Ece, kendini cezalandırarak sessizliğe gömülürken, Selin Ece'nin kaderini adalete bırakmayacak kadar nefret doludur. Sinan ve Yağız arasında, ayrı saflarda olmanın gerilimi giderek yükselirken, Hazan Sinan'la arasına kalın bir duvar örer. Mahkeme günü, hafızalardan silinmeyecek olaylarla gelirken, hem Fazilet hem de Egemen'ler cephesi, Gökhan'ın attığı büyük adımla neye uğradıklarını şaşıracaktır.