Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Fazilet Hanım ve Kızları bu akşam neden yok? FHK bitti mi yeni bölüm ne zaman?
Fazilet Hanım ve Kızları bu akşam neden yok? FHK bitti mi yeni bölüm ne zaman?
Fazilet Hanım ve Kızları dizisinin sevenlerine kötü haber! Her cumartesi akşamları yeni bölüm ile Star TV'de ekranlara gelen Fazilet Hanım ve Kızları yeni bölümü Star TV yayın akışında yer almadı. Peki FHK bitti mi yeni bölüm ne zaman? İşte diziye dair son ayrıntılar...
Magazin 21 Nisan 2018 - 18:13

Fazilet Hanım ve Kızları’nın yeni bölümü bu akşam yayınlanmayacak. Star TV yayın akışında başka program ve diziye yer verdi. Fazilet Hanım ve Kızları dizisinin yeni bölümü ise 28 Nisan Cumartesi akşamı yayınlanacak. Dizilerin sık sık reyting canavarına yenildiği şu günlerde Fazilet Hanım ve Kızları bitti mi sorusu akıllara geldi. Ancak bu konuda henüz net bir bilgi yok.

star-yayin-akisi

FAZİLET HANIM VE KIZLARI SON BÖLÜM ÖZETİ

Hazan'ın duygularını öğrenen Sinan nerede patlayacağı belli olmayan serseri mayına döner. Yağız ve Hazan ise kalplerine dur deyip vedalaşmayı başarır. Hazan gitmeye, Yağız dur dememeye kararlıdır. Sinan'ın dinmek bilmeyen öfkesi tehlikeli bir hal alırken, oğlu için endişelenen Hazım'ın Yağız'a verdiği tepki, Yağız için kırılma noktası olur. Yağız kalbinin sesini dinleyerek Hazan'a doğru büyük bir adım atar.

Hazan'ın veda günü, aşıklar için yasakların bir kenara atıldığı tek bir güne dönüşür. Diğer yanda, boşanmak için harekete geçen Ece, hayatının sırrını öğrenen Yasin'den çok ağır bir darbe alır. Her iki kızının da cephesinde işler ilk kez Fazilet'in kontrolünden çıkarken, Sinan'dan gelen kötü haber ortalığı alt üst eder.