Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Fox TV canlı izle: Bana Sevmeyi Anlat 1. bölüm – 26 Ağustos 2016 Cuma Fox TV yayın akışı
Fox TV canlı izle: Bana Sevmeyi Anlat 1. bölüm – 26 Ağustos 2016 Cuma Fox TV yayın akışı
Fox TV'de bugün Bana Sevmeyi Anlat 1. bölümü ile ekrana gelecek. Ayrıca geç saatte Fox TV'nin çeşitli dizilerinin tekrar bölümleri izlenebilir. İşte 26 Ağustos Cuma Fox TV yayın akışı ve Fox canlı yayın bağlantısı... Tıkla Fox TV izle...
Magazin 26 Ağustos 2016 - 11:42

Bugün yani 26 Ağustos Cuma 2016’da Fox TV’de neler izlenebilir? Bu akşam 20.00’de kanalın yeni dizisi Bana Sevmeyi Anlat 1. bölümü ile ekrana merhaba diyecek. Peki bugün Fox TV’de başka ne var ve Fox TV internetten nasıl izlenir? Bugün Fox TV’de hangi programlar, diziler veya filmler var aşağıdaki yayın akışından öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki bağlantı ile Fox TV’nin online canlı yayına erişebilir ve Fox TV’yi bilgisayarınız, tabletiniz veya akıllı cep telefonunuzdan seyredebilirsiniz.

Fox TV Canlı Yayın İzle

FOX TV YAYIN AKIŞI  26 AĞUSTOS CUMA

07.30 İsmail Küçükkaya ile Çalar Saat Canlı
10.15 Hayat Sevince Güzel
12.45 Gardırop Savaşları / Yeni Bölüm
15.15 Aşk Yeniden
16.30 Rüzgarın Kalbi
19.00 Fatih Portakal ile Fox Ana Haber Canlı
20.00 Bana Sevmeyi Anlat 1. Bölüm
00.45 Rüzgarın Kalbi
03.30 Kocamın Ailesi
04.30 İnadına Aşk
05.30 Sana Bir Sır Vereceğim

İLGİLİ HABERBana Sevmeyi Anlat 1. bölüm bu akşam yayınlanıyor - Konusu ve oyuncularıBana Sevmeyi Anlat 1. bölüm bu akşam yayınlanıyor – Konusu ve oyuncuları

BANA SEVMEYİ ANLAT 1. BÖLÜM ÖZETİ

Leyla bebeği ile babası Salih'in evine sığınmıştır. Salih'in eşi Ayla, çocukları Hakverdi ve Simge ile zor şartlarda yaşamaktadır. Ayla ve Simge ile bir türlü yıldızı barışmayan Leyla için hayat gittikçe zorlaşmaktadır. Türkiye'nin saygın iş adamlarından Haşmet, aynı zamanda Salih'in patronudur. Bir iş ziyaretinde Leyla'ya ilk görüşte aşık olur ve evlenme teklif eder. Haşmet'in gizli dünyasından haberdar olmayan, Haşmet'e saygı duyan Leyla için bu teklifin anlamı aşktan ziyade, bebeği için güvenli bir gelecektir. İstanbul'da yaşayan Alper işinde oldukça başarılı bir restoran işletmecisidir. Ağabeyi Cihan ve eşi Berna'nın beraber geçirdikleri trafik kazası Alper için kırılma noktasıdır. Alper, küçük kızı ve iki yeğeni ile yeni bir hayat kurma mücadelesindeyken Haşmet'in restoranının başına geçer. Haşmet ve Leyla'nın düğününde beklenmedik bir şekilde yolları kesişen Alper ve Leyla için artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacaktır…Bana Sevmeyi Anlat Cuma 20.00’de FOX’ta!

FOX TV HAKKINDA

Türkiye’nin popüler ulusal kanallarından biri olan Fox TV, ABD menşeli medya devi Fox Broadcasting Company’nin bir parçasıdır. Fox TV, filmlerden dizilere, haberlerden eğlence programlarına pek çok kategoride yayın yapmaktadır.