Gani Müjde’den Reza Zarrab tweeti: ‘O zaman Milli Kahraman olduğundan…’

Senarist Gani Müjde sosyal medya hesabından Reza Zarrab'la ilgili bir paylaşımda bulundu.

Gani Müjde’den Reza Zarrab tweeti: ‘O zaman Milli Kahraman olduğundan…’

Amerika’da yargılanması devam eden Reza Zarrab hiç şüphesiz Türkiye’nin en önemli gündem maddeleri arasında yer alıyor. Hemen her yerde Reza Zarrab’la yada yaptığı itiraflarla ilgili tweetler görüyoruz. Bunlardan biri de senarist Gani Müjde’ye ait. Tam bir deniz tutkunu olan ve yaz aylarının büyük bir çoğunluğunu teknesinde mavi tur yaparak geçiren Gani Müjde, Zarrab’ın adının karıştığı bir şiddet olayını taşıdı sosyal medya hesabına. Bundan üç yıl önce Muğla’nın Bodrum ilçesinde tatil yapan işadamı Reza Zarrab, kendisine sözlü tepki gösteren üniversiteli gençleri tur sonrasında korumalarına dövdürmüş ve bu olay uzun süre konuşulmuştu. Müjde, yaşanan gelişmelerin ardından takipçilerini üç yıl önceye götürdü ve şu paylaşımda bulundu.

gani-mujde-ic Son dakika: Ebru Gündeş boşanma kararı mı aldı? Reza Zarrab ile evliliği hakkında yeni iddia İlginizi Çekebilir Son dakika: Ebru Gündeş boşanma kararı mı aldı? Reza Zarrab ile evliliği hakkında yeni iddia

 

Ünlü şarkıcı açıkladı! Ebru Gündeş ile Reza Sarraf boşanıyor mu? İlginizi Çekebilir Ünlü şarkıcı açıkladı! Ebru Gündeş ile Reza Sarraf boşanıyor mu?