Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
GQ gecesinde ödül alan Kıvanç Tatlıtuğ ve Barış Arduç’u hiç böyle görmediniz
GQ gecesinde ödül alan Kıvanç Tatlıtuğ ve Barış Arduç’u hiç böyle görmediniz
Dün gece düzenlenen ödül töreninde Barış Arduç, Kıvanç Tatlıtuğ, Wesley Sneijder gibi ünlü isimlerin çektikleri kliple büyük beğeni topladı. Klip sosyal medyada da paylaşım rekoru kırdı.
Magazin 16 Şubat 2017 - 11:50

GQ Türkiye Men of the Year Ödül Töreni dün akşam Volkswagen Arena'da gerçekleşti. Sunuculuğunu Simge Fıstıkoğlu’nun üstlendiği törene iş, sanat, moda ve eğlence dünyasından pek çok isim katıldı. Gecede En İyi Aktör Kıvanç Tatlıtuğ, En Başarılı Sporcu Wesley Sneijder, Yılın Uluslararası Starı Mert Alaş, En Sevilen TV Karakteri Gökhan Özoğuz, Yılın Konuşulan Adamı Baruş Arduç, Yılın Stil Sahibi Erkeği Kaan Bergsen, Yılın Yönetmeni Ozan Açıktan, Yılın Sıra Dışı Başarısı İbrahim Kutluay (Oyunda Kal Projesi), Yılın İlham Veren Adamı Caner Eler, Yılın Yükselen Şefi Mustafa Otar, Yılın Sanat Ödülü Taner Ceylan, Yılın Kadını Cansu Dere oldu.

HERKES BU KLİPTE

Törenin en büyük sürprizi ise ödül alan isimlerin, Athena Gökhan’ın Arsız Gönül Şarkısı’na çektikleri klip oldu. İşte sosyal medyada da paylaşım rekoru kıran video…

Son güncelleme: 11:54 - 16.02.2017