Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Güldür Güldür Show yeni oyuncular ile başlıyor! Güldür Güldür’de ekibe kimler katıldı?
Güldür Güldür Show yeni oyuncular ile başlıyor! Güldür Güldür’de ekibe kimler katıldı?
Güldür Güldür Show yeni sezon bu akşam başlıyor. Güldür Güldür'e yeni katılan oyuncular Emre Altuğ, Evrim Akın, Sinan Çalışkanoğlu ve Açelya Topaloğlu oldu. Yeni skeçler ile izleyicileri yeniden eğlenceli anlar yaşatacak Güldür Güldür yeni bölüm detayları haberimizde...
Magazin 16 Şubat 2019 - 17:41

Yapımcılığını BKM’in üstlendiği Güldür Güldür Show’un yeni sezonu bu akşam yanınlanacak yeni bölüm ile başlıyor. Tatilin ardından kadroda yenilenmeye giden Güldür Güldür Show ekibine yeni isimler dahil oldu. Yeni sezonda Güldür Güldür Show kadrosuna katılan Emre Altuğ, Evrim Akın, Sinan Çalışkanoğlu ve Açelya Topaloğlu birbirinden komik skeçlerde seyirci karşısına çıkacak. ‘Güldür Güldür Show’, yeni sezonuyla bu akşamı saat 20:00’de SHOW TV’de. İşte Güldür Güldür yeni sezonu hakkında detaylar ve yeni oyuncular…

GÜLDÜR GÜLDÜR YENİ BÖLÜM FRAGMANI

 

GÜLDÜR GÜLDÜR YENİ BÖLÜM NE ZAMAN?

Yeni sezona hazırlanan Güldür Güldür Show kadrosuna katılan Emre Altuğ, Evrim Akın, Sinan Çalışkanoğlu ve Açelya Topaloğlu ile de dikkat çekiyor. Güldür Güldür Show'un yeni sezonu 16 Şubat Cumartesi saat 20:00’de başlayacak.

GÜLDÜR GÜLDÜR’E EMRE ALTUĞ DA DAHİL OLDU

Yeni kadrosu merak konusu olan programa bu sezon sürpriz bir isim transfer oldu. Müzisyenliğinin yanı sıra oyuncu kimliğiyle de adından söz ettiren Emre Altuğ, ‘Güldür Güldür Show’ programının ekibine dahil oldu.
Usta tiyatrocu Yücel Erten’in sahneye uyarladığı ‘Azizname’ isimli tiyatro oyununa da devam eden Altuğ, son yıllarda peş peşe çektiği sinema filmleriyle dikkatleri üzerine çekmişti. ‘Eyvah Düşüyorum’ yarışmasını sunan Onur Buldu’nun da yine ekibinde yer alacağı ‘Güldür Güldür Show’un çekimlerinin ay sonunda başlaması planlanıyor.