Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Gülizar 9. yeni bölüm 2. fragmanı geldi Gülizar 8. son bölüm izle! Sürpriz: Gülizar 9. Bölümde Neler Olacak?
Gülizar 9. yeni bölüm 2. fragmanı geldi Gülizar 8. son bölüm izle! Sürpriz: Gülizar 9. Bölümde Neler Olacak?
Kanal D'nin sevilen dizilerinden Gülizar 9. yeni bölüm fragmanı yayında! Çağan Irmak'ın yönetmen koltuğunda oturduğu dizide Gülizar Murat' olan aşkını gözler önünde ve saklamadan yaşamak istemektedir. İşte Gülizar 8. son bölüm izleme linki ve yeni bölüme dair merak edilenler...
Magazin 17 Mart 2018 - 13:11

Başrollerini Farah Zeynep Abdullah, Ömer Berk Cankat, Ebru Cündübeyoğlu ve Şerif Sezer’in paylaştığı dizide Gülizar büyük bir ikilemde kalıyor. Aşkı ve müzik kariyeri arasında seçim yapmak zorunda kalacak Gülizar’ı neler bekliyor? İşte yayınlanan iki yeni fragman ve 9. bölümde neler olacak? sorusunun 5 dakikalık özeti…

SON BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

Gülizar 8. Bölümde, Gülizar’ın kaçırılması Sepetçi Ailesi’ni ikiye bölüyor; Gülizar’ı kurtarmak isteyen Murat’ı büyük bir tehlike bekliyor!

Gülizar bu akşam yayınlanan 8. Bölümde Gülizar'ın kaçırılması herkesin büyük bir şok yaşamasına sebep olur. Teksoy, Şerif'ten kurtulmak için kaçma planları yapar. Arkasında her şeyi bırakıp yeni bir hayatın planını yapan Teksoy, para için Gülizar'ı kaçırır. Bu sayede Sepetçi Ailesi'nden istediği fidyeyi almayı planlar.

Gülizar'ın kaçırılmasıyla ne yapacağını bilemeyen Murat, her yerde onu aramaya başlar. Gülizar'ın gelmesiyle ikiye bölünen Sepetçi Ailesi, gelen fidye teklifi karşısında da kritik bir karar almak zorunda kalır. Murat'ın, Gülizar'a aşık olduğunu öğrenen Mine, bu fırsatı kullanmanın peşine düşer. Bu sayede Gülizar'dan ebediyen kurtulmayı planlar ve Teksoy ile iş birliği yapmaya hazırlanır.

Gülizar'ın kaçırılması Suzan, Hayriye ve Fettah'ı yıkmıştır. Teksoy'un tehlikeli bir katil olduğunu bilen Murat, bir an önce Gülizar'ı bulmak zorundadır. Teksoy kaçış planını uygulamaya başlar ve  Suzan'a mesaj gönderir. Gülizar'ın görüntülerinin olduğu mesaj üzerine Murat iz sürmeye başlar. Gülizar'ın kaçırılmasını kullanmak isteyen Kartal, aileden gizli basın toplantısı düzenleyip Gülizar'ın kaçırıldığını duyurur.

Suzan ve Fettah ise Gülizar'ın canı tehlikedeyken bu durumu kullanan Kartal'la büyük tepki gösterirler. Murat'ın Gülizar'a olan aşkını öğrenen Mine yeni bir plan yapmıştır. Teksoy'a hiç beklemediği ancak ikisinin de işine gelecek bir teklifte bulunur.  Hesaba katmadıkları şey ise Murat'tır. Genç adam Teksoy'a sandığından çok daha yakındır.

gulizar9-2

YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Gülizar 9. Bölüm Fragmanı – 2 yayında!

Gülizar hayatının en önemli seçimini yapmak zorunda kalıyor!
Gülizar, Murat’a olan aşkını artık gizli saklı yaşamak istememektedir. Bu durumu herkesin bilmesini ister. Bu zamana kadar her zaman yanında olan babannesi bu ilişkiye karşı çıkacak ve net cevabını verecektir. Diğer yandan müzik yapımcısı da bu ilişkinin kariyerini zedeleyeceğini düşünerek seçim yapması gerektiğini söyler.

Gülizar seçimini çok sevdiği Murat’tan yana kullanacak mı?

GÜLİZAR 9. YENİ BÖLÜM 2. FRAGMANI

GÜLİZAR 9. YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK VİDEO

 
GÜLİZAR 8. SON BÖLÜM İZLE!