Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Gupse Özay kayıp kedisi Betü’nün üzüntüsünü yaşamaya devam ediyor
Gupse Özay kayıp kedisi Betü’nün üzüntüsünü yaşamaya devam ediyor
Oyuncu Gupse Özay kendisine hediye edilen fincanın üzerinde, geride bıraktığımız yıl kaybolan kedisini görünce duygusal bir tepki verdi.
Magazin 18 Ocak 2018 - 09:57

Kısa bir süre önce Deliha 2 adlı filmini vizyona sokan Gupse Özay, film turnesi kapsamında Türkiye’yi gezmeye devam ediyor. Kiraladığı otobüsle rol arkadaşlarıyla birlikte şehir şehir Türkiye’yi gezen Özay, Ankara ziyareti sırasında aldığı bir hediyeyle duygusal anlar yaşadı. Filminin gösterimi için gittiği Ankara’da kendisine bir fincan hediye edilen Özay, bunun üzerinde geride bıraktığımız yıl Nisan ayında kaybettiği kedisi Betü’yü görünce bu kayıpla ilgili neler hissettiğini paylaştı.

gupse-ic

Beşiktaş’taki evinin civarında kaybolan İran kedisi Betü yaklaşık 9 aydır kayıp olan Gupse Özay şunları yazdı: “Bu bardağı görünce ağladım. Kafamın üstünde mioş var. Yanda müdo, Lili ve Betü. Betü'yü görünce fenalaştım. Ama aldığım en güzel hediye uzun zamandır. Not: Betü, yani İran kedisi oğlumu Nisan ayında kaybetmiştim. Hâlâ arıyorum, hâlâ ağlıyorum.”

gupse-ic
Son güncelleme: 11:40 - 18.01.2018