Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Güzide ve Ayşe kavgası yeniden…
Güzide ve Ayşe kavgası yeniden…
Eski manken Güzide Duran bir süre önce kavgalı olduğu Ayşe Hatun Önal’ın kendisine sosyal medyadan komplo kurduğunu söyleyerek ağır ifadeler kullandı.
Magazin 30 Nisan 2018 - 08:43

Ayşe Hatun Önal, işadamı sevgilisiyle olan ayrılığında Güzide Duran ile eşi Adnan Aksoy'u sorumlu tutmuş ve olay mahkemeye taşınmıştı. Duran, Önal'ın fotoğraflarını izinsiz kullanarak sahte sosyal medya hesapları açtığını, altlarına tehdit ve hakaret içerikli mesajlar yazarak kendisini zor durumda bıraktığını öne sürmüştü. Ancak Güzide Duran'ı yeniden sahte hesaplar takip etmeye başlayınca eski manken, isim vermeden Önal'ı suçlayarak zehir zemberek açıklamalarda bulundu. Akşam’ın haberine göre, profili ifşa eden Güzide Duran; “Yine çıkmış ortaya. Ben de nerede kaldı diye merak ediyordum. Bu yaz single yok galiba. Yazık, sana gerçekten çok acıyorum. Allah ve sabır diyorum, her zaman olduğu gibi… Çünkü bir gün sana acıyan bir tek ben olmayacağım” yazdı.