Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Haluk Bilginer’den İstanbul Üniversitesi’ndeki boykotla ilgili paylaşım
Haluk Bilginer’den İstanbul Üniversitesi’ndeki boykotla ilgili paylaşım
Geçen yıl Uluslararası Emmy Ödülleri'nde En İyi Erkek Oyuncu ödülünü alarak ülkemizi gururlandıran oyuncu Haluk Bilginer, İstanbul Üniversitesi öğrencilerinin gerçekleştirdiğiğ boykot kararına destek verdi.
Magazin 4 Ocak 2020 - 14:22

Sosyal medya hesabını pek çok oyuncuya kıyasla çok aktif olarak kullanmasa da önemli konular hakkında yaptığı paylaşımlarla dikkat çeken Haluk Bilginer, bu defa İstanbul Üniversitesi öğrencilerinin gerçekleştirdiği yemek boykotu hakkında bir paylaşımda bulundu.

İstanbul Üniversitesi, geçtiğimiz yıl 2,75 lira olan öğün ücretini 3,5 liraya çıkartarak tepki çekmişti. Bu yıl da önce kahvaltı öğününü kaldıran sonrasında da günde indirimli 3 öğün yemek hakkını tek öğüne düşüren üniversite yönetimine, öğrenciler karşı çıktı.

Bu konuyla ilgili sosyal medyada yapılan çok sayıda paylaşımdan birine de oyuncu Haluk Bilginer imza attı. Bilginer Twitter hesabı üzerinden yaşananlarla ilgili olarak şunu paylaştı:

Son güncelleme: 14:23 - 04.01.2020