Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Hande Erçel’den kendisini eleştiren Demet Akbağ’a cevap
Hande Erçel’den kendisini eleştiren Demet Akbağ’a cevap
Altın Kelebek Ödül Töreni'nde 'En İyi Komedi Kadın Oyuncu' seçilen ve ardından başta Demet Akbağ olmak üzere birçok ismin tepkisini çeken Hande Erçel'den eleştirilere yanıt geldi.
Magazin 23 Aralık 2017 - 12:54

Hande Erçel, Altın Kelebek’te ‘En İyi Kadın Oyuncu’ seçilmişti. Usta oyuncu Demet Akbağ, bu seçimle ilgili eleştirilerini yöneltmiş ve “Bu kişi komedi dizisi mi yapıyor? Güzel olduğu için birtakım işler yapan insanlar var o iş için güzellik gereklidir ama bu iş için yeteneğiniz önemlidir. Ama güzellik de bir yere kadar” demişti.

‘SİSTEME KARŞI ELEŞTİRİ’

Konuyla ilgili sessizliğini koruyan Hande Erçel, dün akşam konuk olduğu Beyaz Show’da konuştu. “Demet Akbağ’ın röportajından sonra çok düşündüm” diyen Erçel, şöyle dedi:

“Bunun sisteme karşı bir eleştiri olduğunu düşünüyorum. Ki, Demet Hanım ne diyorsa haklıdır. Ben onun ne demek istediğini çok net bir şekilde anlıyorum. Yanlış yöne çekmek isteyenler oluyor, başka türlü anlamak isteyenler… Ben her zaman saygıyla karşılıyorum. Eleştiriye açık olarak… Ben de kendimi eleştiriyorum. Ama o ödülü alıyorsam ‘insanlar da bir şey biliyordur’ diye düşünüyorum.”


Son güncelleme: 15:55 - 23.12.2017