Sözcü Plus Giriş

Helin Avşar referandumda vereceği kararı açıkladı

Hülya Avşar'ın moda sektöründe boy gösteren kardeşi Helin Avşar, sosyal medya hesabından referandumda kullanacağı oyun ne olacağını açıkladı.

Güncellenme: 15:29, 28/02/2017
Helin Avşar referandumda vereceği kararı açıkladı

Şubat ayının başlarında, ünlü isimler arasında başlayan ve referandumda hangi oyu vereceklerini açıkladıkları sosyal medya paylaşımları furyasına Helin Avşar da katılmış, bir Cuma günü “Evet’li Cumalar” yazılı notunu paylaşarak, Anayasa değişiklik referandumunda rengini belli etmişti. Ancak bir süre sonra paylaşımı silen Helin Avşar, bir süre sonra tekrar paylaşıp tekrar sildi.

helin

Takipçilerinin kafasını iyiden iyiye karıştıran Helin Avşar, aradan geçen 22 günden sonra kararını kesinlikle vermiş görünüyor. Daha önce de evliliğinin bittiğine dair paylaşımlar yaparak bir süre sonra silen ve kendi yapmamış gibi davranan Avşar kararının ‘Evet’ olacağını açıkladı. Helin Avşar bu kararınıysa, ‘Evet’ propagandasında adeta yasaklı olan ‘Hayırlı ve uğurlu olsun’ ifadelerine yer vererek açıkladı.

helin-avsar-icİlginizi ÇekebilirHelin Avşar konseptini öğrencilere göre belirlediHelin Avşar konseptini öğrencilere göre belirledi

 

İlginizi ÇekebilirHelin Avşar'dan 'Evetli Cumalar'Helin Avşar'dan 'Evetli Cumalar'
Yayınlanma Tarihi:14:27,