Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Helin Avşar referandumda vereceği kararı açıkladı
Helin Avşar referandumda vereceği kararı açıkladı
Hülya Avşar'ın moda sektöründe boy gösteren kardeşi Helin Avşar, sosyal medya hesabından referandumda kullanacağı oyun ne olacağını açıkladı.
Magazin 25 Şubat 2017 - 14:27

Şubat ayının başlarında, ünlü isimler arasında başlayan ve referandumda hangi oyu vereceklerini açıkladıkları sosyal medya paylaşımları furyasına Helin Avşar da katılmış, bir Cuma günü “Evet’li Cumalar” yazılı notunu paylaşarak, Anayasa değişiklik referandumunda rengini belli etmişti. Ancak bir süre sonra paylaşımı silen Helin Avşar, bir süre sonra tekrar paylaşıp tekrar sildi.

helin

Takipçilerinin kafasını iyiden iyiye karıştıran Helin Avşar, aradan geçen 22 günden sonra kararını kesinlikle vermiş görünüyor. Daha önce de evliliğinin bittiğine dair paylaşımlar yaparak bir süre sonra silen ve kendi yapmamış gibi davranan Avşar kararının ‘Evet’ olacağını açıkladı. Helin Avşar bu kararınıysa, ‘Evet’ propagandasında adeta yasaklı olan ‘Hayırlı ve uğurlu olsun’ ifadelerine yer vererek açıkladı.

helin-avsar-ic

 

Son güncelleme: 15:29 - 28.02.2017