Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Her Yerde Sen 16. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Her Yerde Sen 15. son bölüm izle…
Her Yerde Sen 16. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Her Yerde Sen 15. son bölüm izle…
Her Yerde Sen 16. bölüm fragmanı yayınlandı. Her Yerde Sen son bölümde; Bünyamin’in radarına yakalanan İbo verilen ödevi yapabilmek için Demir’den yardım ister. Burak ise Eylül’e dostluk gösterirken Selin’e dürüst davranmayı seçecektir.
Magazin 27 Eylül 2019 - 22:52

Fox TV’nin sevilen dizisi Her Yerde Sen dizisinin 15. son bölümü yayınlandı. Son bölümde; Eylül'ün beklenmedik gelişiyle sarsılan Demir geçmişiyle yüz yüze kalır ve Eylül ile hesaplaşırken bu durumun Selin'le ilişkisine yansımasına engel olmaya çalışır.

HER YERDE SEN YENİ BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI

 

SON BÖLÜM ÖZETİ

Eylül'ün beklenmedik gelişiyle sarsılan Demir geçmişiyle yüz yüze kalır ve Eylül ile hesaplaşırken bu durumun Selin'le ilişkisine yansımasına engel olmaya çalışır. Demir'in sıkıntısını gören Selin farklı bir öneriyle gelir.

HER YERDE SEN SON BÖLÜM İZLE

Şirkette ise Eylül'ün gelişi merak uyandırırken olumlu gelişmelere neden olur. Bünyamin'in radarına yakalanan İbo verilen ödevi yapabilmek için Demir'den yardım ister. Burak ise Eylül'e dostluk gösterirken Selin'e dürüst davranmayı seçecektir.

Son güncelleme: 09:51 - 29.09.2019