Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Hercai 32. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Hercai 31. son bölüm izle!
Hercai 32. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Hercai 31. son bölüm izle!
Hercai 31. bölümü ile bu akşam ekrana geldi. Hercai son bölümde; büyük hesaplaşmalar iki aile arasındaki bütün dengeleri değiştiriyor. Hercai 32. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. İşte son bölüm özeti...
Magazin 7 Şubat 2020 - 23:11

Hercai son bölümde; Durumun vahametiyle kendi çıkarlarının harcanmasını istemeyen Sultan cesur bir hamle yaparak Azize’nin dolduramadığı boşlukları doldurup Miran’ın aklını karıştırmaya çalışırken Azize’yi geri ödemek zorunda olduğu bir borcun içerisine sokar. İşte Hercai yeni bölüm fragmanına ve son bölüme dair detaylar….

HERCAİ 32. YENİ BÖLÜM FRAGMANI 

HERCAİ YENİ BÖLÜM FRAGMANI İZLE

HERCAİ SON BÖLÜM İZLE

HERCAİ SON BÖLÜM ÖZETİ

Miran, Hazar’ın verdiği mektubun gerçekliğini kabul etmekte zorlanır ama artık göz ardı edemeyeceği bu durum karşısında babaannesiyle yüzleşmeye karar verir. Azize hazırlıksız yakalandığı bu durumun içinden çıkmak için yeni bir oyun kurmaya çalışsa da Miran’ın sarsılan güveni Azize’nin başarılı olmasını engeller.

Durumun vahametiyle kendi çıkarlarının harcanmasını istemeyen Sultan cesur bir hamle yaparak Azize’nin dolduramadığı boşlukları doldurup Miran’ın aklını karıştırmaya çalışırken Azize’yi geri ödemek zorunda olduğu bir borcun içerisine sokar.

Mektubun ortaya çıkmasıyla beraber intikam oyununda da sona gelindiğini düşünen Hazar bu sefer Dilşah hakkında öğrendiği yeni bilgilerle babasının kendisinden bir şeyler sakladığını keşfeder. Miran’ın intikam arzusuyla başlatmış olduğu bu oyun geçmişin bütün bilinmeyenlerini tek tek ortaya çıkarırken, büyük hesaplaşmalar iki aile arasındaki bütün dengeleri değiştirecektir.

Son güncelleme: 16:49 - 14.02.2020