Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Hırsız Var ne zaman çekildi? Hırsız Var filmi konusu ve oyuncuları…
Hırsız Var ne zaman çekildi? Hırsız Var filmi konusu ve oyuncuları…
Hırsız Var filmi sinemada yayınlandığı dönemde hem konusu hem de geniş oyuncu kadrosu ile dikkatleri üstüne çekmeyi başarmıştı. 2005 yapımı olan filmde Haluk Bilginer, Gülse Birsel ve Mehmet Ali Erbil gibi ünlü isimler rol alıyor. Peki, Hırsız Var filmi konusu nedir? Oyuncuları kimler?
Magazin 16 Nisan 2019 - 20:04

Normalde bir araya gelemeyecek kişilerin yollarının keşişmesine dayanan komedi filminde finans, medya, yeraltı ve magazin dünyasını konu alıyor. Geniş oyuncu kadrosu ile dikkat çeken 2005 yapımı filmde mizah öğeleri seyircileri güldürmeyi başarıyor. Peki, Hırsız Var filmi oyuncuları kimler, konusu ne?

HIRSIZ VAR FİLMİ KONUSU

Tüm malvarlığını kaybederek kalp krizinden ölen bir işadamının karısı(Gülse Birsel), mafya dünyasının bir temsilcisi (M.Ali Erbil), marjinal bir modacı(haluk Bilginer), baş manken(Gamze Özçelik), profesyonel bir soyguncu (Fatih Akın) ve bir magazin gazetecisinin yollarının bir gecede kesiştiği varsayımı üzerine kurulan film, Türkiye’nin son 5-6 yılının en önemli gündem maddeleri olan finans, medya, yeraltı ve magazin dünyasını konu alıyor. Mafya babası Ekrem Uçar(M.Ali Erbil), hapisten çıkar. Ceren Serdar(Gamze Özçelik), Ekrem’in eski sevgilisidir ve onun dışarı çıkmasıyla birlikte paniğe kapılır. Modacı Seçkin Doruk(Haluk Bilginer), görkemli bir defile düzenler ve bu defilenin baş mankeni olan Ceren, defilenin finalinde podyuma girmek üzereyken eski sevgilisini görür ve bir anda ortalık karışır.

HIRSIZ VAR OYUNCULARI

Hırsız Var filmi oyuncu kadrosunda; Haluk Bilginer , Mehmet Ali Erbil , Birol Ünel , Gülse Birsel , Gamze Özçelik , Fatih Akin , Dost Elver , Suna Pekuysal , Mustafa Turan , Ahmet Mümtaz Taylan , Haktan Pak , Zafer Kayaokay , Haldun Boysan , Hakan Boyav , Esra Eron yer alıyor.