Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
İbrahim Tatlıses’ten canlı yayında evlilik teklifi
Şarkıcı İbrahim Tatlıses eski eşi Ayşegül Yıldız ile bir çalışanının düğününde buluştu. İkili hakkında yeniden bir araya gelecekleri konuşuldu.
Magazin 9 Kasım 2018 - 10:04

Tatlıses’in eski eşi Ayşegül Yıldız katıldığı 2. Sayfa adlı magazin programında bir araya gelip gelmeyecekleri konusundaki sorulara yanıt verdi. İbrahim Tatlıses’le çocukları için bir araya geldiklerini ancak yeniden bir ilişki kuramayacaklarını söyleyen Ayşegül Hanım, “İbrahim Tatlıses’le yeniden bir araya gelmemin ve evlenmemin imkanı yok” şeklinde konuştu.

aysegul-yildiz

İBRAHİM TATLISES CANLI BAĞLANTI YAPTI

Canlı yayına telefonla bağlanan İbrahim Tatlıses eski eşine canlı yayında evliilk teklifinde bulundu. Eski eşine aşık olduğunu ve hiçbir ilişkisinde aşık olmadan çocuk yapmadığını söyleyen Tatlıses, teklifinin geçerli olduğunu söylemesine rağmen eski eşinden olumlu bir yanıt alamadı.

“BENİ ÇOK KOVALAMIŞLIĞI VAR”

Program sunucularının şiddet konusunu açmalarının ardından Ayşegül Yıldız’a İbrahim Tatlıses’ten şiddet görüp görmediğinin sorulması üzerine Ayşegül Yıldız şu ilginç itirafta bulundu: “Çok kovalamışlığı var. Bir gün Kıbrıs’ta tartıştık arabadan indi. Ben de arabadan inmeye çalıştım ancak hangi kapıya yönelsem o kapıya koştu bana inmem için izin vermedi. Sonrasında ben bir şekilde arabadan kaçmayı başardım beni uzun süre kovaladı. Çok hızlı koşar. Allahtan yakalayamadı yoksa şiddet görebilirdim.”

Son güncelleme: 13:00 - 09.11.2018