Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
İrem Derici hamile fotoğrafı ile takipçilerini trolledi
İrem Derici hamile fotoğrafı ile takipçilerini trolledi
Rıza Esendemir'in eski eşi şarkıcı İrem Derici, sosyal medya hesabından takipçilerini trolledi. Klip çekiminden bir fotoğraf paylaşan İrem Derici, "Sen ne zaman hamile kaldın" yorumlarına maruz kaldı.
Magazin 8 Şubat 2018 - 09:51

30 yaşındaki şarkıcı İrem Derici, son zamanlarda yaptığı gaflarla ve skandal görüntüleriyle sık sık gündem olmaya devam ediyor. Son olarak Cihangir‘de bulunan bir mekandan çıkarken alkolün etkisiyle ayakta durmakta güçlük çektiği görülen İrem Derici, sosyal medya hesabından yaptığı bir paylaşımla takipçilerini trolledi. Her fırsatta anne olmak istediğini belirten İrem Derici, karnına koyduğu yastıkla objektiflere poz verdi. İrem Derici‘nin takipçileri “Hamilelik çok yakışmış”, “Ne ara hamile kaldın” gibi yorumlarda bulundu. İrem Derici, Instagram hesabından paylaştığı bu fotoğrafa “6 gün kaldı! Hadi gel” notunu düştü.
iremdericiİREM DERİCİ, DAHA ÖNCE DE “ÇOCUK İSTİYORUM” DEMİŞTİ

İrem Derici, önceki gün Twitter hesabına “Pazar pazar çocuk istiyorum diye uyandım. 30 sonrası sendromu mudur acaba?” mesajını yazdı. Şarkıcının çocuk paylaşımının ardından eski eşi Rıza Esendemir flaş bir paylaşımda bulunmuştu. Esendemir sosyal medya hesabından “Biri Demir biri Ayşe hem de iki tane olacaktı. Bu tweet yarın kendini imha edecek” yorumuyla eski eşi İrem Derici‘ye göndermede bulunmuştu.
rizaesendemirİREM DERİCİ BU ŞARKIYLA DEDİKODULARA NEDEN OLMUŞTU

Son güncelleme: 11:44 - 08.02.2018