Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
İrem Derici tüm felaketlerin ve ayrılıkların sebebi olduğunu açıkladı
İrem Derici tüm felaketlerin ve ayrılıkların sebebi olduğunu açıkladı
Şarkıcı İrem Derici yeni sevgilisi  Ataberk üzerinden kendisine yöneltilen suçlamalara sosyal medya hesabı üzerinden yanıt verdi.
Magazin 7 Ocak 2019 - 13:42

Geride bıraktığımız gün dansçısı Ataberk ile aşk yaşamaya başlayan ve birlikteliklerini sergilemekten çekinmeyen İrem Derici hakkında şok suçlamalar yapıldı. Derici’nin birliktelik yaşadığı Ataberk’in eski sevgilisi Youtuber Gökçe sosyal medya hesabından paylaşımda bulunarak İrem Derici’nin ilişkisini bitirdiğini ve süregelen bir ilişkiyi mesajlarıyla bozduğunu açıkladı.

İREM SOSYAL MEDYA HESABINDAN CEVAP VERDİ

Konuyla ilgili sessizliğini kendisine has üslubuyla bozan İrem Derici dünya üzerindeki pek çok ayrılığın ve felaketin kendi eseri olduğu imasında bulunduktan sonra şunları yazdı:

“Ben neymişim be abi! Kudretim bir yere kadar arkadaşlar. Onu ayırdı, bunu alıktırdı, sevgilisini çaldı… E yeter! Perakende satış ürünü mü bu insanlar; aldı, çaldı? Gerizekalı mı bu insanlar? Cidden ünlü olmak bu denli heves edilecek bir şey değil. Hele ben bunun için hiç doğru bir ‘basamak’ asla değilim. Bakın ünlü olunca böyle hedef tahtası oluyorsunuz, vurun popçuya festivali. Hele konuşmayan susan bir yapınız varsa geçmiş olsun. Ciddin işimden ve mutluluğumdan başka hiçbir şey umurumda değil. ben kendimi aşırı iyi tanıyorum ve kendime aşığım. Herkese hayırlı işler, bol kazançlar”

irem-1
irem-2
irem-3
irem-4
irem-5
irem-derici-aciklama