İsimsizler 27. yeni fragman yayınlandı! İsimsizler 26. son bölüm izle

Kanal D'nin dizisi İsimsizler dizisi 26. son bölüm yayınlandı. İsimsizler pusudan nasıl kurtulacak? Kudret'iin suç dosyaları ortadan kaldırılmıştır. Dizi tutkunları İsimsizler yeni fragman yayınlandı mı diye merak ediyor. Aksiyon dolu 26. son bölüm izleyicileri ekrana kilitledi. İşte İsimsizler yeni fragman ve son bölüm izlemek isteyenler için ayrıntılı bilgiler...

İsimsizler 27. yeni fragman yayınlandı! İsimsizler 26. son bölüm izle

Kanal D’nin İsimsizler dizisi aksiyon dolu sahnelerler ekranlara geliyor. Handan gerçekten hain midir? Fatih'i vuracak mıdır? Yoksa İsimsizler yetişip Fatih'i kurtarabilecek midir? İsimsizler 26. son bölüm yayınlandı. İzleyiciler İsimsizler yeni fragman yayınladı mı diye internette araştırma yapıyor. İsimsizler son bölüm izlemek isteyenler için dizi hakkında ayrıntılı bilgileri haberimizde derledik.

 

İSİMSİZLER’İN HİKAYESİ

Geçen sezon sonu bir helikopter kazasında bıraktığımız Fatih Keskin, gözlerini uzun bir koma süresinin sonunda İstanbul'da açıyor. Virankaya'da kalleşçe bir pusuya düşen ve arkadaşlarını kaybeden Fatih Keskin artık sadece isimsiz değil aynı zamanda ölü olarak gözükmektedir. Vatan için çalışan bir gizli bir teşkilata giren Fatih'in görevi, Türkiye'yi karanlığa götürmek isteyen enerji baronlarının peşine düşmek ve kendi çıkarları için Türkiye'de terör yaratmaktan çekinmeyen çok gizli bir organizasyonu çökertmektir.

Bu gizli örgütün hedefi, yarattıkları kaos ortamında Türkiye'nin enerji koridorlarını ele geçirmektir. Savaştığı düşman şimdi çok daha güçlü, çok daha acımasız olan Fatih'in yanında can dostları Dayı ve Murat vardır. Ayrıca yeni silah arkadaşları Handan ve Tufan, onu bu büyük savaşında yalnız bırakmayacaktır. Fatih'e İstanbul'un karanlık ve dolambaçlı yollarında yol gösteren ise, yeraltı aleminin en sayılan isimlerinden biri, Kor Yakup olacaktır.

SON BÖLÜM ÖZETİ

Dayı'nın aldığı yarayla mücadele ettiği sırada Hatem'in de Fatih'i kaçırmasıyla olaylar iyice karışır. Kudret'in eline geçen Fatih ne kadar dayanabilecektir? İsimsizler, Fatih'i kurtarmak için operasyon düzenlerler. Fatih bir yandan Kudret'in işkencelerine dayanmaya çalışırken bir yandan da Handan'la ilgili onu sarsan bir gerçekle yüzleşir. Handan silahını çekmiş Fatih'i vurmak üzeredir.

Acaba Handan gerçekten hain midir? Fatih'i vuracak mıdır? Yoksa İsimsizler yetişip Fatih'i kurtarabilecek midir?

İSİMSİZLER SON BÖLÜM İZLE

İSİMSİZLER YENİ FRAGMAN İZLE