Işın Karaca’dan Talat Bulut yorumu

Yasak Elma dizisinin başrol oyuncularından Talat Bulut'un sette çalışan asistanı taciz ettiği iddiası ortalığı karıştırmıştı. Yaşanan bu skandal olay sonrası ünlü isimler de taciz iddiasına sessiz kalmayarak düşüncelerini belirtti. Şarkıcı Işın Karaca ise Talat Bulut’un böyle bir şey yapacağına inanmadığını söyleyip, suçluluğu kanıtlanmamış Bulut'un üzerinden reklam yapılmaması gerektiğini ifade etti.

Işın Karaca’dan Talat Bulut yorumu

Talat Bulut'un ‘Yasak Elma' dizisinin setinde, kostüm asistanı Özge Ş.’yi taciz ettiği iddia edilmişti. Talat Bulut taciz iddialarını yalanlasa da hakkında dava açıldı. Bir bir projeleri iptal olan ve ünlü isimlerden büyük tepki alan ünlü oyuncuyla ilgili Işın Karaca da konuştu.

“ÖNCE TARAFSIZ OLUNMALI” 

Geçtiğimiz gün sahne öncesinde gazetecilerin sorularını yanıtlayan Işın Karaca, Talat Bulut'un böyle bir şey yapacağına inanmadığını söyleyerek, “O kadar üzücü ki! Bu kadar büyük bir oyuncunun baskı altında kalmış olması. İftira mı hiçbirimiz bilmiyoruz, gerçek mi hiçbirimiz bilmiyoruz. Önce bu duruma tarafsız bakmak gerekiyor. Ben hayvanlara ve çocuklara çok özen gösteririm. Bu taciz konularında da inanılmaz ses çıkaranlardanım. Ben, ‘Her insan yargı karşısında suçlu görünene kadar masumdur’ felsefesine inanarak yaşayan bir insanım. Talat Bulut’u çok severim, oyunculuğunu, yazdıklarını, paylaştıklarını beğenirim. Talat Bulut'a konduramıyorum, kondurmak istemiyorum” dedi.

“CAM SERADA YAŞAYANLAR TAŞ ATMASIN”

Hande Ataizi'nin Talat Bulut’la ilgili taciz iddialarına ise Işın Karaca, “Cam serada oturanlar taş atmamalı. Suçluluğu kanıtlanmamış bir insan üzerinde böyle bir şey yapmak kendine reklam yapmaktır. Hepimiz yeri gelince susmasını biliyoruz. Reklam yapmanın bir anlamı yok çünkü. Susacaksın. Kendi gözümle görmeden inanmam” şeklinde konuştu.

Loading...