Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
İstanbullu Gelin 67. yeni bölüm 2. fragman: Garip Esma’nın hastalığını öğreniyor! (İstanbullu Gelin 67. bölüm fragmanı izle)
İstanbullu Gelin 67. yeni bölümden 2 yeni fragmanı Star TV'de yayınlandı. Yeni fragmanda; Esma'nın hastaşığını öğrenen Süreyya şok bir tehditle karşı karşıya kalıyor. Ama iyi niyeti ve güçlü duruşu ile Esma'yı kucaklıyor. Ve Garip de Esma'nın hastalığını öğreniyor. Garip onun hafızasının ikisine de yeteceğini söylüyor. İşte İstanbullu Gelin 67. yeni bölüm fragmanları...
Sozcu.com.tr
Magazin 20 Aralık 2018 - 22:25

İSTANBULLU GELİN 67. YENİ BÖLÜM FRAGMANI


İSTANBULLU GELİN 66. BÖLÜMDE NELER YAŞANDI? İŞTE SON BÖLÜM ÖZETİ

Esma hastalığının şoku ile hastaneden çıkıyor. Doktor hastalığı geciktirmek için elinden geleni yapacağını söylüyor. Ama Esma sonunda her şeyi unutacağını biliyor. Doktor bir takım önerilerde bulunuyor ve hareketli bir yaşam sürmesini öneriyor. O sırada Garip de evdekileri düğün organizasyonuna ikna etmeye çalışıyor. Boran erkekleri Garip'i acelecilikle suçluyor. İpek ve Süreyya yine ortalığı yumuşatmaya çalışıyor. Faruk gelen telefonla toplantısını unuttuğu fark ediyor. Acilen işine gidiyor. Süreyya Faruk'u Yaz ile ilgilenmemekle suçluyor. Tabi bunu şaka yollu yapıyor.

İSTANBULLU GELİN SON BÖLÜM İZLE

ESMA EVLİLİĞİ ERTELEMEK İSTİYOR

Esma konağa geliyor. Kapıda evine bakıp geçmişten bu güne kadar yaşadığı anılarını düşünüyor. Faruk'u kucağına aldığı anı, Garip ile kapıda konuşmalarını ve ailece geçirdikleri günleri hatırlıyor. O sırada Garip geliyor ve onu kaçırmaya geldiğini söylüyor. Esma bakışları ile kendini ele veriyor. Garip tuhaflığı anlıyor ama Esma onu geçiştirmeyi başarıyor. Esma Fikret'i bahane ederek Garip'in evlilik istediğini ertelemek istiyor. Hatta Garip'e ‘beni sık boğaz ediyorsun' diyor. Garip bu duruma çok bozuluyor. ‘Konağın ve çocukların sorunları bitmeyecek, sen biraz kafanı topla' diyor.

EMİR KAYIP

Emir ortadan kayboluyor. Annesini düşünerek yollara düşen Emir büyük bir çöküntü yaşıyor. Faruk oğlunun kayıp olduğunu öğrenince telaşla onu aramaya çıkıyor. Faruk toplantısını da askıya alıyor, Akif arayınca durumu anlatıyor. Faruk, telefonla oğlunu arıyor ama Emir telefona cevap vermiyor. Faruk okula gidip müdürü paylıyor.

ESMA UNUTMAMAK İÇİN YAZIYOR

Esma anılara boğuluyor. Çocukluğuna kadar iniyor. Her şeyi unutacak olmak onun için kabul edilemeyecek bir durum. Bu nedenle günlük tutmaya karar veriyor. Çocuklarını, Garip'i ve hatırlamak istediği her şeyi yazıyor.

DİLARA ADEM'İ KISKANIYOR

Dilara, Senem'e gidip Adem'den söz ediyor. Adem'in yanında bir kadın olduğunu anlatıyor. Senem, Adem'in yanındakinin Güneş olmasından şüpheleniyor ama bu şüphesini Dilara'ya söylemiyor.

ADEM: ARTIK YÜRÜYEMEYECEĞİM

Adem fizik tedavi görmeye başlıyor. Doktoru aşağılayan Adem sonra da Güneş'i azarlıyor. Artık yürüyemeyeceğini söylüyor. Güneş'e karım mısın, sevgilim misin? Diye soruyor. Güneş sakinliğini korumaya çalışsa da bu sözlere çok bozuluyor. Güneş gidince Adem şoförünü arayıp onu orada çıkarmasını söylüyor. Ayrıca otelde yer ayırtmasını istiyor.

Son güncelleme: 09:55 - 21.12.2018