Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
İstanbullu Gelin 84. yeni bölüm fragmanı yayında! Esma evi terk ediyor!
İstanbullu Gelin 84. yeni bölüm fragmanı bugün ekrana geldi. Yayınlanan yeni fragmanda; Esma için işler git gide daha da zorlanıyor. Esma kalbinde ailesi ile yalnızlığı seçiyor. Ama ne Süreyya ne de Garip onu yalnız bırakmıyor. Garip ile Faruk arasında çok duygusal bir konuşma geçiyor. Faruk onu babaları gibi gördüğünü söylüyor. İşte İstanbullu Gelin 84. yeni bölüm fragmanı...
Sozcu.com.tr
Magazin 8 Mayıs 2019 - 08:33

İSTANBULLU GELİN SON BÖLÜMDE NELER OLDU? 83. BÖLÜM ÖZETİ

Adem, Dilara ve Mert ile karşılaşıyor. Yanında Güneş de var. Faurk’un mekanına giden Adem inatla aynı masaya oturuyor. Ama masada rahat durmuyor. Sürekli laf sokarak yemeği herkesin boğazına diziyor. Gneş bi süre bu duruma katlansa da çok zaman geçmeden orayı terk ediyor. Adem eve gidiyor ama Güneş eşyalarını toplayı evden ayrılıyor. Ona engel olmaya çalışsa da Güneş onu dinlemiyor. Evi terk eden Güneş adeta ortalıktan kayboluyor. Giderken ‘ben artık yokum, peşimden gelme’ diyor Adem, Güneş’e bir türlü ulaşamıyor. Dilara ile konuşarak rahatlamaya çalışıyor.

İSTANBULLU GELİN SON BÖLÜM İZLE

ESMA ACI GERÇEKLE YÜZLEŞİYOR

Esma Nazif ile beraber ıssız bir eve gidiyor. Gülistan hadtanede bebek heyecanı yaşarken Nazif çok zor durumda kalıyor. Esma’nın telefonu çalıyor ve Nazif’in yanından ayrılıyor. Nazif odada kilitli kaldığı bir anda Nazif karanlık bir odada kilitli kalıyor. Esma eve yalnız dönüyor. Nazif'in hastanede ve ağır olduğu haberi geliyor. Gülistan gözyaşları içinde sevdiği adamın yanına koşuyor. Esma kendine geldiğinde neler olduğunu öğrenmek istiyor. Garip, Nazif’in orada bir odada kilitli kaldığını ve yangın çıktığını söylüyor. Esma hayretle dinledikten soınra kendini kaybediyor. Yaptığına aklı ermiyor ve odasını adeta yerle bir ediyor. Esma, Nazif’e olanlardan sonra kendini suçlamaya başlıyor. Esma’nın bu ağır tramvaları devam ederken Nazif hastaneden çıkıyor. Esma bu güzel habere rağmen kendi ile barışamıyor.