Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
İstanbullu Gelin 50. yeni bölüm 2. fragman yayınlandı! İstanbullu Gelin son bölüm izle!
İstanbullu Gelin 50. yeni bölüm 2. fragman yayınlandı! İstanbullu Gelin son bölüm izle!
İstanbullu Gelin dizisinde Faruk ve Süreyya’yı bekleyen yeni bir kriz var! Konağa gelen Gözde hem Süreyya'yı hem de Faruk'u rahatsız ediyor. Başrollerinde Özcan Deniz ile Aslı Enver'in yer aldığı dizinin senaryosunun Teşrik-i Mesai ekibi yazıyor. İstanbullu Gelin, Cuma akşamları Star TV ekranlarında yayınlanıyor. İşte İstanbullu Gelin dizisinin merakla beklenen 50. yeni bölüm 1. ve 2. fragmanı....
Magazin 17 Mayıs 2018 - 18:07

İstanbullu Gelin’in yeni bölüm fragmanı geldi! Fikret'in konağa getirdiği konuk herkeste merak yaratırken, Adem planı işlediği için memnundur. Düğün için gelen Siren'in verdiği haber hem Garip hem de Boranlar için büyük sürpriz olur. Senem'in Akif'ten şüphelenmesiyle girdiği macera ise Faruk ve Süreyya için bambaşka bir yüzleşmenin habercisidir.

istanbullu-gelin-star


SON BÖLÜMDE NELER YAŞANMIŞTI?

Faruk’a ulaşamayan Boran’lar iyice endişelenmeye başlamıştır. Esma, Adem’den şüphelenmektedir. Bir süre bekledikten sonra emniyet ile irtibata geçerler ve Faruk’un cüzdanına ulaşırlar. Adem kendisini aklamak için eski tanıkları ile irtibata geçerek Faruk’u bulmaya çalışır. Esma ise Akif’ten Adem ile ilgili dosyayı polise vermesini ister. Vakit geçtikçe ümidini kaybetmeye çalışan Süreyya’nın en büyük destekçisi Esma Hanım olur. Süreyya’dan kendine anne demesini isteyen Esma Sultan bu hamlesi ile herkesi şaşırtır. Acı veren bekleyiş umulmadık bir isimden gelen haberle biter. Peki aldıkları haber doğru mudur?

İSTANBULLU GELİN SON BÖLÜM İZLE

Son güncelleme: 07:43 - 18.05.2018