Jennifer Aniston kariyeri boyunca en çok oynamak istediği rolü açıkladı

Geçen gece SAG Ödülleri'nde en iyi drama dizisi dalında "En İyi Kadın Oyuncu" ödülünü alan Jennifer Aniston, basının yönelttiği sorulara cevap vererek, en çok oynamak istediği rolü açıkladı.

Jennifer Aniston kariyeri boyunca en çok oynamak istediği rolü açıkladı

Önceki gece Los Angeles’ta gerçekleştirilen Screen Actors Guild Awards’ta (Ekran Oyuncuları Birliği Ödülleri) rol aldığı The Morning Show dizisi ile En İyi Kadın Oyuncu ödülünü kucaklayan Jennifer Aniston, basının sorularını yanıtlamayı ihmal etmedi.

Başarılı oyuncu kariyer hedeflerinden bahsederken, “Wonder Woman’ı oynamayı çok istedim. Ama çok uzun süre bekledim” dedi.

DepoPhotos

Friends dizisiyle ünlenen Aniston, süper kahraman filminde oynamak istediğini fakat bu şansa sahip olamadığını söyledi. Yeni projelere odaklandığını belirten 50 yaşındaki yıldız, “Yapacak çok fazla işim var. Dürüst olmak gerekirse, sadece yarıtıcı bir adım attığımı hissediyorum. Daha önce sahip olduğumu bilmediğim yeni bir aşk keşfettim. Bu yüzden bir oyuncu olarak ne yaptığımı gördüğüm yeni gözlerim var diyebilirim” dedi.

Daha fazla komedi yapmak istediğini sözlerine ekleyen Aniston, “Biraz kahkaha istiyorum” şeklinde konuştu.

Jennifer Aniston, Altın Küre Ödülleri’nde de The Crown’da Kraliçe Elizabeth rolüyle boy gösteren Olivia Colman’ı geçerek aynı dalda ödül kazanmıştı.

Jennifer Aniston ve Brad Pitt yıllar sonra ilk kez birlikte! İlginizi Çekebilir Jennifer Aniston ve Brad Pitt yıllar sonra ilk kez birlikte!