Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Jet Sosyete 9. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Jet Sosyete 8. son bölüm izle!
Jet Sosyete 9. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Jet Sosyete 8. son bölüm izle!
Geçen hafta yayınlanmayan Jet Sosyete 8. bölümü ile izleyici karşısına çıktı. Son bölümde yaşanan ilginç olayların ardından Jet sosyete yeni bölüm fragmanı merak ediliyor. Son bölümde uzay seyahati yarışına İlayda, Gizem ve Alara katılıyor. Jet Sosyete 9. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! İşte son bölümden detaylar...
Magazin 15 Nisan 2018 - 22:54

Jet Sosyete her yeni bölümü ile beğeni alıyor ve her bölümden sonra yeni fragman araştırılıyor. Orta halli bir ailenin jet hızıyla sosyeteye giriş hikayesi Jet Sosyete son bölümde Alara'nın teşviki ile Gündüz sitenin spor salonunda dövüş dersi vermeye başlar. Enteresan olaylarla geçen son bölümün ardından Jet Sosyete 9. yeni bölüm fragmanı yayıncı kuruluş tarafından paylaşıldı!

JET SOSYETE YENİ BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

Başrollerinde Çağlar Çorumlu, Derya Karadaş, Cengiz Bozkurt, Gülse Birsel, Sarp Apak, Ayşenil Şamlıoğlu, Bartu Küçükçağlayan, Aslı Bekiroğlu, Hasibe Eren, Enis Arıkan’ın yer aldığı ve BKM’nin yapımcılığını üstlendiği Jet Sosyete'nin; yönetmeni Hakan Algül.

JET SOSYETE 9. BÖLÜM FRAGMANI

 

SON BÖLÜM ÖZETİ

Uzaya gitmenin iyi bir reklam malzemesi olacağına inanan Cengiz Bey'in de desteği ile Gizem, uzay seyahatine gitmek için eğitim kampına gitmeye karar verir. Uzay seyahati adayları için yeterlilik eğitimi kampının diğer katılımcıları ise İlayda, Alara ve Gizem'dir. Adaylar zorlu sınavlardan geçerek seyahate hak kazanmaya çalışacak.

Özpamuk Tekstil'de ise erkeklerin rahatlığını ön plana çıkaran pijama takımı krizi var. İlaydaların yeni ürettiği takımlar ofiste zor anlar yaşatacak.

JET SOSYETE 8. BÖLÜM İZLE!

Alara'nın teşviki ile Gündüz sitenin spor salonunda dövüş dersi vermeye başlar. Tüm jet sosyeteyi etkileyen bu derslerden en çok nasibi ise Ozan alır.

Yaşar ayın elemanı ödülü yarışmasından kazandığı parayı lüks tüketime harcamaya karar verir. Parayı nasıl harcayacağını şaşıran Yaşar'ın sağlıksız yaşam biçimi tehlike oluşturacaktır. Bu sırada Talip, Yıldız'ı ailesinden istemeye karar verdiği için annesi Şennur'u çağırır. Şennur'u ikna etmek pek kolay olmayacaktır.

Ozan, İlayda'nın organize ettiği bir yemekte eski lise arkadaşı Berk ve Melike ile bir araya gelir. Berk'in yanında devamlı ezilen Ozan, çareyi yakın arkadaşı Oğuzhan Koç'ta arayacaktır

Son güncelleme: 11:46 - 18.04.2018