Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Kadın 46. yeni bölüm ne zaman yayınlanacak? Kadın bu akşam neden yok?
Kadın 46. yeni bölüm ne zaman yayınlanacak? Kadın bu akşam neden yok?
Başrollerinde Özge Özpirinçci ile Caner Cindoruk'un yer aldığı Kadın dizisi her Salı FOX TV'de yayınlanıyor. Geçen hafta olduğu gibi bu hafta da dizinin yeni bölümünün yayınlanmaması büyük merak uyandırdı. Her bölümü heyecanla beklenen dizi reytinglerde başarılı bir grafik yakalamış durumda. Peki Kadın 46.yeni bölüm ne zaman yayınlanacak? İşte Kadın dizisi ile ilgili merak edilen detaylar...
Magazin 8 Ocak 2019 - 14:08

Kadın dizisinde heyecan dorukta… Tam Bahar ile Sarp’ın birbirini bulmasına sevinmişken ortaya başka engellerin çıkması her ne kadar diziseverleri üzmüşse de son bölümde Bahar ile Sarp’ın çocukları alıp birlikte kaçması kafalarda büyük soru işaretleri uyandırmıştı. Kadın dizisi geçtiğimiz hafta yeni yıl molası verdi. Dizinin 46. bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Ancak arkalarında bir ölü bıraktılar. Yeni bölüm bu nedenle heyecanla bekleniyor. Peki Kadın yeni bölüm ne zaman?

KADIN YENİ BÖLÜM NE ZAMAN?

Kadın dizisi yeni yıl nedeniyle ara tatile girdi. Dizinin yeni bölümü bu salı yayınlanmayacak, hatta Ocak ayının 3. haftasında ekranda olacağına dair söylentiler var. Bu tarih de 22 Ocak Salı gününe denk geliyor.

Kadın yeni bölüm ne zaman, neden yok? Kadın dizisinin yeni bölüm fragmanı geldi mi?

KADIN YENİ BÖLÜMDE NELER BEKLENİYOR?

Kadın yeni bölüm için heyecanlı bekleyiş sürüyor. Sarp Nezir’in harekete geçtiğini öğrenir öğrenmez Bahar ve çocukları kaçırmayı başardı. Ancak bu kaçış son anda gerçekleşti. Ve Nezir’in adamları evde birini öldürdü. Yeliz, Ceyda ve Hatice evdeydi. Arif’in şaşkın bakışları arasında ‘kadın öldü’ diye kaçan Nezir’in adamlarının kimden söz ettiği merak ediliyor.

Son güncelleme: 19:24 - 08.01.2019